Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Lepší než apartmán? Apartmán na kolech. Dovolená v karavanu vás nadchne

 

Kdo nerad střídá hotely, potřebuje své pohodlí, a přesto by rád cestoval autem, měl by zapřemýšlet o dovolené v karavanu. Dům na kolečkách v sobě skrývá pohodlné postele, překvapivě vybavené kuchyňky nebo dostatečně velké úložné prostory. Cestovatelé v karavanu se také nemusí vázat na termíny check-inů a check-outů, mohou si vybrat, kde zrovna zastaví a na jak dlouho.

Už jste o zapůjčení nebo dokonce zakoupení karavanu začali přemýšlet, ale bojíte se, abyste si nevybrali špatně? Tak právě pro vás je na cestovatelských veletrzích GO a Regiontour na brněnském výstavišti připravena speciální expozice Dovolená v karavanu. Zúčastněné společnosti předvedou vybrané obytné vozy, a i mnohem více dalších půjčují, prodávají a servisují.

Na výstavišti dostanete tipy, podle čeho vybírat, na co si dávat pozor a jak správně dovolenou v karavanu naplánovat. Kromě rad přímo na míru se také dozvíte, co všechno společnosti nabízejí.

Dovolená v karavanu

  • Asociace kempování a karavaningu – neziskové profesní sdružení kempařů, karavanistů a firem působících v cestovním ruchu
  • Camping, Cars & Caravans – největší český a slovenský časopis o kempingu a nezávislém cestování
  • All4Camper.com – největší český blog o kempování a cestování s obytnými vozy

Přítomní zástupci společností vám pomohou i s dalším vybavením nejen do karavanového interiéru, ale nabídnou i outdoorové doplňky nebo pomůžou s opravou. Umí také nainstalovat solární panely na karavany pro úsporu energie, ke karavanu přidat klimatizaci nebo dodat ty pravé chladničky na míru. Velkým trendem je cestování v zimě.

Pořízení nového karavanu či obytného vozu není finančně malá ani časově krátkodobá záležitost. Kdo ale jednou ochutná, už  nechce o klasických apartmánech či hotelích ani slyšet.

Datum: 18.1.2020 12:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště