Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Léčba uprostřed architektonického skvostu

 

Město Luhačovice s jedinečnými minerálními prameny a nezaměnitelnou architekturou se řadí k nejkrásnějším lázeňským a turistickým cílům v České republice. Ať už mladí, rodiny s dětmi či dříve narození naleznou ve městě, jemuž originální podobu vtiskl Dušan Jurkovič, vysněné útočiště pro léčbu i pohodu.


Luhačovice mají z hlediska přírodních léčivých zdrojů mimořádně dobré podmínky zejména pro léčbu dýchacích cest. Osloví všechny věkové skupiny. Léčí se tam děti, relaxují mladí singles i zamilované páry, užijí si ale také hosté ve středním věku či  senioři.

Na lednovém brněnském veletrhu Regiontour představí Lázně Luhačovice, a.s. především nejžádanější pobyty od tradičních léčebných přes relaxační až po wellness produkty.

Lázeňské evergreeny i novinky

U krátkodobých pobytů jednoznačně vede ALEXANDRIA Spa & Wellness hotel, který byl již šestkrát oceněn Hotelem roku ve Zlínském kraji. „Z celé řady pobytů bychom chtěli upozornit na Víkend EXKLUZIV s orientální parní lázní, očistnou kúrou a obličejovým spa rituálem,“ vypichuje z nabídky výkonný ředitel Ing. Jiří Dědek. Ideálním místem pro klasickou rodinnou dovolenou je například vila Alpská růže ležící v centru lázeňského areálu s překrásným výhledem na Jurkovičův dům.

Návštěvníkům veletrhu společnost představí nové lázeňské pobyty doplněné o ucelenější poznání atraktivních míst v okolí Luhačovic. V příštím roce se zaměří zejména na nedaleký Zlín, kde během týdenního pobytu se hosté seznámí s jeho baťovským duchem, architekturou, kulturou a vyhlášenou zoologickou zahradou. S novinkou navíc lázně soutěží o Velkou cenu cestovního ruchu. I v roce 2019 do nabídky zařadili oblíbený pobyt Ve víru tance s Janem Onderem.

Moderní lázně a kulturní hody

„V posledních letech jsme do zařízení a vybavení léčeben výrazně investovali. Proto mohou naši nejmenší pacienti bydlet v pokojích na úrovni tříhvězdičkového hotelu a využívat procedury v balneoprovozu, který nedávno získal evropské ocenění za inovaci,“ dokládá mezinárodní úspěch Dědek.

Město nezklame ani zájemce, kteří mají Luhačovice spojené s kulturou a festivaly. Těšit se mohou na pobyty v době zahájení hlavní lázeňské sezóny, červencového Festivalu Janáček a Luhačovice nebo během Dnů slovenské kultury.

Datum: 27.11.2018 10:45:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště