Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Lázně Lednice – načerpejte energii v pohádkovém prostředí


Lednické lázně využívají účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Lázně nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím a celkovou kapacitou 80 lůžek. Hosté mají k dispozici restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, prostornou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy. Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.

V lázeňském domě Perla se můžete nechat rozmazlovat tak dlouho, jak jen si budete přát. Jsou pro vás připraveny jak víkendové, tak týdenní pobyty s nabídkou převyšující sto různých léčebných i wellness procedur. Je jen na Vás, jak intenzivní a dlouhý váš pobyt bude. Vždy se o vás postarají zkušení profesionálové a díky téměř rodinné atmosféře se zde budete cítit jako doma.

    

 

Datum: 17.10.2022 11:19:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště