Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Láká vás Nepál či Barma? Lednový veletrh GO vás tam zavede

 

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour startují už 17. ledna 2019 na brněnském výstavišti. Kromě tipů na výlety a zajímavé zahraniční destinace se mohou lidé těšit na cestovatele a zajímavosti o jednotlivých destinacích. Fórum cestovního ruchu ČR například návštěvníkům představí během pátečního odpoledne a sobotního dopoledne kouzelný Nepál či tajuplnou Barmu. Detailní doprovodný program najdete zde.

Nepál - trek kolem Manaslu

Velmi proměnlivou krajinou lze během necelých dvou týdnů obejít osmitisícovku Manaslu (8 163), a ačkoli se pohybujete v oblasti Annapuren, nepotkáte zde překvapivě davy turistů! Okruh je otevřen teprve od roku 2005 a právě zde platí - čím dříve tím lépe! Pojdťe se podívat do budhistických vesnic s tibetskou kulturou, na zasněžené štíty velehor a nechejte na sebe ve fotografiích působit jednu z nejpůsobivějších oblastí nepálského Himálaje.

Barma (Myanmar)

Je Barma stále tak tajuplná jak se o ní mluví? A uzavřená turistům? Co se v Barmě jí a pije?  Opravdu se místní obyvatelé stále smějí? A rybáři na jezeře Inle stále pádlují nohou? Během promítání navštívíte nejen jezero Inle a další "top" turistická místa Barmy, ale i oblasti, kde na turistu opravdu narazíte jen výjimečně.  Přijďte si nazdobit tváře thanakou jako pravé Barmánky a přesvědčit se o tom, proč by se Barma měla dostat na seznam míst, kam musíte vyrazit co nejdříve.

Datum: 6.12.2018 10:45:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště