Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Kuba není zdaleka jen Fidel. Nahlédněte jí pod pokličku

  

Slunce, písek, rum a hříšná salsa. Hádáte správně, řeč je o Kubě. Že tento latinskoamerický ostrovní stát nabízí mnohem víc, si potvrdíte i na lednovém festivalu GO na brněnském výstavišti. Dozvíte se třeba, že vyjet na Kubu je bezpečná a neotřelá volba pro dovolenkovou destinaci.

„Po tom, co se ostrovem prohnal hurikán IRMA, se spousta turistických společností od Kuby odvrátila. Příležitostí k cestování je na Kubě ale stále dost,“ myslí si David Lioana, jenž na festivalu Kubu v expozici představí.

Prezentovat tu bude poprvé, přesto věří, že autentické krásy Kuby nadchnou každého. „Pohostinnost kubánského národa a rozmanitost kulturních, muzeologických a historických možností, jak trávit čas. To jsou pro mě ty hlavní výhody, které Kuba může nabídnout,“ vyjmenovává Lioana.Zajímavé jsou i neporušené architektonické památky řecko-římských farností. A kdo by odolal jemnému písku na plážích a čisté vodě? Milovníci automobilových veteránů si tu taky přijdou na své. Ulice hlavního města Havanny jsou jich plné. Lionana je přesvědčený, že Kuba je perspektivní místo pro světový turismus a zahraniční investory. Zbývá jen vydat se na cestu a nahlédnout do kubánského srdce.

http://www.cuba.travel/en/ 

Datum: 8.12.2017 9:15:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště