Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Královna regionů je z Luhačovského Zálesí

 

Soutěž o veletržní Miss zná vítězku. O titul REGION REGINA 2018 se na pódiu v pavilonu P utkaly reprezentantky sedmi regionů, korunka patří šestnáctileté studentce z Luhačovského Zálesí na Zlínsku.

Ženský půvab je osvědčeným nástrojem reklamy a ve veletržní soutěži o titul královny regionů REGION REGINA navíc pomáhá dobré věci – zviditelnění a propagaci různých oblastí České republiky. Disciplíny jsou proto jiné než v klasických soutěžích Miss. Žádná promenáda v plavkách, ale pozvánka návštěvníků do regionu, předvedení typického krajového prvku a prezentace originálního receptu na krajové jídlo. Osobní šarm a eleganci dívky předvádějí ve volné disciplíně. To vše přímo před zraky návštěvníků veletrhu.

 

 

V letošním 21. ročníku soutěže REGION REGINA se těchto úkolů nejlépe zhostila Kateřina Stratilová, šestnáctiletá studentka Střední odborné školy Luhačovice, která se mohla opřít o obrovskou podporu svých spolužáků v publiku. Hlavní cenou pro vítězku byl týdenní pobyt v Chorvatsku v hodnotě 15 tisíc korun od CK Cherry tour. Stříbrná příčka letos patří reprezentantce Krnova Michaele Petrečkové a bronz vybojovala Barbora Stašáková zastupující Vysočinu. Titul Miss sympatie získala dívka z Jeseníků a cena za prezentaci krajové speciality putuje na Hanou.

Záštitu nad soutěží převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR spolu s agenturou CzechTourism, Asociací krajů ČR a Asociací cestovních kanceláří ČR.

 

Datum: 19.1.2018 18:09:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště