Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Konference Travelevolution představí trendy v oblasti komunikace i marketingu. Vstupenky jsou již v prodeji

 

Přednášky od špiček v oborech marketingu, komunikace a inovací v cestovním ruchu přímo v centru dění mezinárodního veletrhu? Přesně to nabídne konference Travelevolution pořádaná v rámci veletrhů GO a REGIONTOUR. Účastníci si v pátek 17. ledna 2020 užijí sedm přednášek na různá témata, inspiraci mohou následně sbírat také na samotném veletrhu. Vstup na něj je totiž zahrnut v ceně vstupenky.


Odborný doprovodný program je nedílnou součástí každého ročníku veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně. Ani letos tomu nebude jinak. Celkem v sedmi tematických blocích vystoupí odborníci na sociální sítě, komunikaci se zákazníky i inovátoři oboru. Hlavním přednášejícím bude autor knihy Web ostrý jako břitva, Jan Řezáč. „Jednotlivé přednášky se budou týkat například práce s Instagramem, interní komunikace v destinaci, tvorby webů nebo marketingových strategií. I toto jsou totiž oblasti, na které je nutné v cestovním ruchu myslet. Chybět nebude ani prostor na diskuzi a networking,“ komentuje program jeden z organizátorů konference Pavel Pichlar. Do Brna dle jeho slov zavítají také autoři unikátního turistického chatboota Klosterman.

Vstupenky na konferenci Travelevolution je možné zakoupit na www.travelevolution.cz. V ceně vstupenky je také ebook přednášek z konference a vstup na veletrh GO a REGIONTOUR.

Datum: 27.11.2019 8:57:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště