Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Kam v roce 2020 vyrazit? To poradí veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour hned v lednu

 

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour chystají hned několik tipů pro všechny cestovatelské nadšence. Naplánovat si lze cestu po celé České republice, sousedního Slovenska, ale také do vzdálenějších koutů světa. První den – 17. ledna 2019 – patří odborníkům, další tři dny bude brněnské výstaviště otevřeno pro všechny zájemce.


Tradiční lednové veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour představují atraktivní program pro profesionály v cestovním ruchu i celou rodinu. „Rozvoj veletrhů GO a Regiontour jako národní prezentace cestovního ruchu s tím, že Regiontour je nosným projektem na podporu incomingu a domácího cestovního ruchu a veletrh GO pak nabízí zajímavé nabídky zahraničních destinací, se jeví jako ta správná cesta pro jejich další rozvoj. Odráží se to ve zvyšujícím se zájmu o účast domácích krajů, regionů z okolních zemí a v neposlední řadě i vzdálenějších destinací. Naším usílím společně s hlavními partnery je budovat zde efektivní platformu pro diskusi nad aktuálními tématy, prezentaci a podporu rozvoje cestovního ruchu v ČR,“ konstatuje ředitel veletrhů Go a Regiontour Miloň Mlčák.

Do veletrhů se prolne hned několik témat. Jedním z nich je aktivní dovolená, která lidem přiblíží například dovolenou na vodě. Chybět nebudou tipy, co vše je pro „vyjetí na vodu“ udělat, ale ani výstava samotných lodí či simulátory a trenažéry. Pro adrenalinové nadšence bude připravena propracovaná lezecká stěna. Program se dotkne také dovolené na kolech či karavanem. Na své si přijdou i milovníci kultury a relaxace. „Cestování je spjaté také s ochutnáváním nejrůznějších pochutin. Lidé se mohou těšit na regionální potraviny, ale také třeba na exotickou gastronomii a zahraniční speciality. Pavilon P provoní také soutěž mladých kuchařů a cukrářů Gastro Junior Brno 2019 – Bidfood Cup,“ prozrazuje mluvčí dvojice veletrhů Karolína Křenková. Doprovodný program veletrhů obohatí festival krajových specialit a regionální potraviny REGFOODFEST.

Brněnské veletrhy cestovního ruchu chtějí návštěvníkům poskytnout nejen tipy, kam vyjet na dovolenou či jak trávit volný čas.  „Nová komunikační kampaň se snaží upozornit i na fakt, že cestování je o všedních maličkostech. Naše kampaň tedy vyobrazuje všední situace. Nově také návštěvníky do kampaně zapojuje skrze online soutěž. Stačí nahrát fotku z cest. Získat lze letenky, ale právě autentické fotografie zařadíme do kampaně veletrhů pro další ročník,“ prozrazuje Karolína Křenková.

 

Datum: 6.12.2018 10:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště