Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Jižní Morava a město Brno


Brno je bránou do regionu jižní Moravy, proto je tato expozice již tradičně společná. „Na tomto veletrhu prezentujeme témata, kterým se dlouhodobě věnujeme – téma tradic, proto tady máme vizuály Zuzany Ósako, které pro nás připravila během tohoto roku“, říká Martina Grůzová – ředitelka centrály cestovního ruchu Jihomoravského kraje. Vizuály jsou zaměřené na nehmotné dědictví jižní Moravy a v rámci proma v roce 2022 se hodně zaměřují na to, aby se lidé podívali na tradice přímo v regionu, aby si je vyzkoušeli na vlastní kůži, aby tyto regiony navštívili.

   

Petra Krylová zastupující Moravský kras a okolí, by ráda návštěvníky pozvala nejen do jeskyní, které jsou dominantou tohoto kraje, ale také na ostatní zajímavá místa, ať už to jsou zámky, krásná a čistá příroda nebo také Moravské kartografické centrum, kde je vystavena největší plastická mapa Čech a Moravy. „A protože se blíží zima, ráda bych pozvala návštěvníky i do našich lyžařských areálů“, dodává Petra Krylová.

Na stánku můžete zažít ochutnávku vín, kterou vám představuje Národní vinařské centrum a ochutnávku čajů vám zprostředkuje firma Zonentor.

   

 

Datum: 20.10.2022 17:38:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště