Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Lázeňský léčebný dům PRAHA v Luhačovicích

 

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích. Toto město a jeho okolí, je mimo jiné považováno za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. 

Lázeňský léčebný dům PRAHA je zdravotnické zařízení od roku 1998. Dům za své již více jak stoleté existence prošel mnoha změnami a úpravami. Kdo nehledá luxus, ale více ho láká rodinné prostředí, klid, pohoda a příjemný personál, ten se sem rád vrací. Hosté kladně hodnotí komplexnost služeb pod jednou střechou (léčebné procedury, ubytování i stravu), každodenní možnost návštěvy bazénu včetně přidaných vodních procedur vířivky nohou, vířivky zádových partií, vodního rotopedu i letního slunění na terasách, ale i speciální služby, které poskytuje pouze naše zdravotnické zařízení a tím je ojedinělý diagnostický a terapeutický komplex prevence předcházení nemocem. Toto zařízení vyhledávají zdraví i nemocní.

Poskytuje se zde:

  • komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčbu pro indikace: cévní onemocnění, nemoci trávicího ústrojí, diabetes mellitus, nemoci horních cest dýchacích, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové i onkologická onemocnění.
  • tzv. ambulantní léčbu pro zdravotní pojišťovny i samoplátce (poúrazové stavy, bolestivé stavy, chronická onemocnění apod.), léčba je na doporučení odborných lékařů.
  • krátkodobé i dlouhodobé   léčebné i relaxační pobyty  hrazené klientem.
  • wellness programy

V  blízkosti lázeňského domu je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty, lázeňská kolonáda je vzdálená 500m,  přehrada 10 minut chůze.

Kontakt

Adresa:
Lázeňský léčebný dům PRAHA
nestátní zdravotnické a lázeňské zařízení
Leoše Janáčka 379
763 26 Luhačovice

Telefon:
+420 577 131 102
+420 577 131 103
+420 577 132 041
+420 577 194 100 recepce

luhacovicepraha.com
luhacovicepraha.cz
http://mamulka.luhacovicepraha.cz

E-mail:
info@luhacovicepraha.com

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště