Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Elektrokola na veletrhu GO 2015

 

Na místě totiž vznikne, stejně jako v loňském roce, velká testovací dráha elektrokol. Zastoupeny budou všechny typy elektrokol, jak cestovní trekingová elektrokola nabízející vysoký dojezd, agresivní terénní „eMTB“ bajky s vysokým výkonem, praktická skládací elektrokola, která se vejdou do každého auta i karavanu a také elegantní městská, nízko-nástupová e-kola.

K dispozici bude skutečně veliký prostor a tak o ty, co ještě neměli šanci zjistit, že elektrokolo je trochu něčem jiném než o „výkonnostním sportování“, bude skvěle postaráno. Informace zde budou předávat velmi povolaní odborníci z brněnské firmy Elektrosport a testovat se bude na elektrokolech české značky AGOGS.  Na informačním pultu budou k dispozici detailní informační brožury o elektrokolech vzniklé v rámci EU projektu GoPedelec! a bude se také soutěžit o praktické cyklo-blikačky nebo o bezplatné zápůjčky elektrokol na víkend.

Testování elektrokol tematicky navazuje na expozici „Cykloturistika nejen v regionech ČR“, která se bude nacházet v pavilonu P.  

Pro více informací o elektrokolech navštivte http://ekolo.cz/proc

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště