Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
3.-6.11. 2022

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
3.-6.11. 2022

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Go to FoodPark – největší foodfestival v Brně

 

Na první foodfestival roku 2020 se můžete těšit hned v lednu. Pavilon F brněnského výstaviště se ve dnech 17 - 19. ledna 2020 promění ve velkou přehlídku regionální kuchyně i mezinárodní gastronomie.

Celorepublikovou premiéru bude mít přehlídka podniků z aktuálně největšího gastro bestselleru 365 Gastromapa Lukáše Hejlíka. Tento průvodce po stopách 365 vybraných podniků se šíří jako lavina mezi čtenáře, kteří napříč republikou sbírají razítka do své knihy. Vydaných titulů je 27 000 a nejen autogramiáda Lukáše Hejlíka, ale celého Gastrokroužku, bude dominantou našeho festivalu.

V sekci Ochutnej Svět se můžete těšit na zastoupení kontinentální kuchyně, cizokrajných pokrmů a extrémní kuchyně. Jak říká náš slogan, “Bez letenek a pasů,” můžete ochutnat během víkendu celý svět.

PODROBNÝ PROGRAM

 

Zvládne jedlík nejsmradlavější rybu?

Nebudou chybět šneci, žabí speciality či pštroš nebo krokodýl. Největší výzva nebude pro naše hosty, ale pro maxijedlíka Jaroslava Němce, který bude mít velkou premiéru v pojídání islandské speciality Hákarl. Tohle žraločí maso je v syrovém stavu pro člověka prudce jedovaté a po procesu fermentace se vyznačuje silným specifickým zápachem a nepoživatelnou chutí. Dá si i jako druhý chod nejsmradlavější rybu světa Surstromming? Nechme se překvapit!

Na své si přijdou i milovníci kvalitních i nevšedních surovin. Na našem FoodPark -potravinovém trhu najdou návštěvníci vše potřebné do kuchyně i pro jejich mlsné jazýčky.

KOMPLETNÍ PŘEHLED "CO OCHUTNÁŠ"

 

Nebude chybět ani pořádně vyšperkovaný program, kde na podiu ukáží své umění ti nejlepší kuchaři a osobnosti gastroscény. Nezapomeňte vzít s sebou i děti. V dětské zóně a fun zóně potkáte spoustu zábavy nejen pro děti.

Už teď můžeme prozradit, že jeden z moderátorů bude Lukáš Hejlík. Během celého víkendu se v našem autogramiádovém obýváku prostřídá hodně kuchařských autorů. Pod taktovkou doselkaramel.cz vytvoříme historicky největší gastroknihkupectví na Moravě.

Výlet do Brna bude stát za to! Dobré jídlo, kopec zábavy a inspirace na Vaše cesty nejen za gastronomií, to je GO to FoodPark.

Datum: 16.1.2020 7:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště