Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

GO a REGIONTOUR se přesouvají do listopadu příštího roku


Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech REGIONTOUR a Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu GO se se budou konat v příštím roce v termínu 20. až 23. října 2022.  

REGIONTOUR a GO jsou efektivním místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu, jehož nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i atraktivní doprovodný program pro širokou veřejnost.

O přesunu do termínu v příštím roce rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno, a.s., společně s oborovými svazy a dalšími partnery s ohledem na aktuální vývoj v cestovním ruchu. Tento obor je jedním z nejvíce zasažených vlivem covidové pandemie a jeho současná situace ukazuje, že návrat do stavu před touto pandemií bude otázkou delšího časového horizontu. Ztráta osobních kontaktů v této době nicméně potvrdila, že veletrhy jsou pro naše partnery a vystavovatele nepostradatelnou obchodní prezentací.

Těší nás dosavadní zájem vystavovatelů, návštěvníků a dalších odborných partnerů o veletrhy REGIONTOUR a GO a rádi jim v příštím ročníku pomůžeme opětovně nastartovat cestovní ruch a podpoříme je v jejich aktivitách,“ sdělil Petr Maliňák, ředitel projektu.

Oba tyto veletrhy se budou v příštím roce konat společně s Mezinárodní výstavou karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno, který patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě.

Jsme přesvědčeni, že takto postavený soubor veletrhů otevře jako hlavní téma cestování ve všech svých podobách. Veletrhy nabídnou atraktivity krajů a destinací, výjezdovou turistiku, nabídky cestovních kanceláří i možnosti cestování po vlastní ose, třeba s využitím karavanu. Návštěvníci budou moci ochutnat také regionální speciality a možnosti gastroturistiky,“ doplnil Jaroslav Bílek, tiskový mluvčí společnosti. 

 

Datum: 23.9.2021 11:12:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště