Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Foťte, sdělujte zážitky a taky vydělávejte se Scenerií

 

Tři v jednom by se dal nazvat projekt Scenerie. Vše, co potřebují, si v něm najdou turisté, fotografové i obchodníci. Představit se přijede v lednu na veletrh Regiontour.

Jedná se o fotograficko-turistický projekt, který sdružuje amatérské ale i profesionální fotografy z celé republiky, kteří přispívají svými fotografiemi do turistické fotobanky Scenerie. „Následně z vybraných fotografií vyrábíme turistické upomínkové předměty - fotomagnetky, sběratelské zápalky, pohlednice,  fotorámečky a fotoobrazy), které nabízíme a distribuujeme prodejním místům v oblasti tuzemského turistického ruchu, od infocenter přes hrady, zámky, muzea po hotely a různé turistické atrakce,“ vysvětlil obchodní zástupce Radovan Smokoň.

Fotobanka v této době nabízí 29 tisíc snímků, které se dají přehledně vyhledat podle regionu, tematického zaměření či klíčových slov. Scenerie je schopná klientovi zařídit i fotografii na zakázku. „Fotografům nabízíme na webu nejen prezentaci svých prací, ale především možnosti jejich finančního zhodnocení,“ poznamenal Smokoň. Fotobanku plnou snímků památek, krajinek, měst a přírodních zajímavostí z Česka i zahraničí využily už například agentura CzechTrade, Ministerstvo pro místní rozvoj, Památkový ústav a řada subjektů například pro stolní či nástěnné kalendáře.

Projekt vzniklý v Lysé nad Labem ale zaujme i turisty, kteří tápou nad tím, kam se vydat na výlet. Samostatnou sekci zde mají zajímavé turistické cíle. Kromě čtení tipů je může zájemce i sám zakládat, popisovat a doplňovat fotografiemi. Může si zde vytvořit i svůj osobní cestovatelský deník a profil a podělit se tak s ostatními se svými zážitky.

Stačí se podívat na www.scenerie.cz nebo zajít mezi 18. a 21. lednem na brněnské výstaviště.

Datum: 24.11.2017 12:55:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště