Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Dovolená v mobilním domě? CK Victoria představí možnosti cestování po Evropě

 

Více než 370 mobilních domů v žádaných dovolenkových destinacích? Přesně to nabízí svým klientům brněnská cestovní kancelář Victoria. Na dovolenou v oblíbených mobilních domech se specializuje už 27 let, klientům ale nabízí také lyžařské nebo cyklistické zájezdy. Varianty cestování po Evropě představí CK Victoria také na veletrhu GO a REGIONTOUR, který se na brněnském výstavišti koná 16. – 19. ledna 2020. Návštěvníci stánku se navíc mohou těšit na zajímavé soutěže.


Dovolená v mobilním domě, v sedle i na svahu

Za dobrodružstvím s cestovní kanceláří Victoria vyrazí každoročně více než 50 tisíc klientů. Těm cestovní kancelář nabízí zajímavou alternativu ubytování v podobě mobilních domů, které lze využít ve 24 přímořských destinacích. „Vycházíme především z vlastní produkce ubytovacích zařízení a přepravních prostředků. Přesně tak víme, jak bude ubytování vypadat a jaké jsou jeho výhody. Klienti se tak nemusí bát, že budou po příjezdu na dovolenou nemile překvapeni z kvality ubytování,“ říká Klára Kolbábková z CK Victoria, se kterou mohou turisté vyrazit například do Chorvatska, slunné Itálie, na Azurové pobřeží nebo do zeleného srdce Rakouska – Štýrska.

Nabídka brněnské cestovní kanceláře ale představuje i mnoho dalších variant dovolených. Turisté zde najdou letecké all inclusive zájezdy na řecký ostrov Kréta s odletem z Brna i cyklistické zájezdy. Milovníci zimních sportů si pak mohou vybrat také ze široké nabídky lyžařských zájezdů do Itálie, Francie či Rakouska.

Dovolenou vyřídíte přímo na veletrhu, s výraznou slevou

Kromě inspirace a informací o destinacích a možnostech ubytování, si návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR mohou odnést také zajímavé výhry. Klienti si přímo u stánku CK Victoria budou mít možnost koupit letní dovolenou s výhodnou first minute slevou až 25 %. Po nákupu zájezdu přímo na veletrhu budou navíc zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Všichni účastníci veletrhu se mohou zapojit také do soutěže o zájezd do maďarských termálních lázní.

 

Datum: 11.1.2020 10:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště