Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Dovolená na plovoucích městech

 

Hoďte starosti přes palubu a vydejte se poznávat svět. Pokud příliš neholdujete aktivnímu pohybu, ale fascinují vás nekonečné panoramatické výhledy, šumění moře a křik racků, pak si vyberte z nabídky cestovní kanceláře Riviera Tour z Horní Lidče na Vsetínsku. Zajistí vám dobrodružnou plavbou do celého světa.


A zájem o plavby stoupá napříč všemi věkovými kategoriemi. Zejména senioři si přijdou na své, protože mohou pohodlně cestovat a přitom poznávat spousty kouzelných nových destinací bez nutností se přesouvat z hotelu do hotelu.

Hotel cestuje s vámi

Cestovní kancelář Riviera Tour jako jediná v ČR nabízí plavby do celého světa na luxusních výletních lodích společnosti MSC Cruises. Klient se tak opakovaně muže na plavby vracet a přesto poznávat stále nová místa bez nutnosti stěhování – hotel přece cestuje s vámi.

„Nabízíme absolutně výjimečný produkt, který je v současné době velmi populární a zajímá velkou škálu cestovatelů. Spousta klientů nalezne nový způsob trávení dovolené,“ dokládá rostoucí oblíbenost plaveb Pavel Číž, jednatel cestovní kanceláře.

A na aktivní jedince čeká bohaté zázemí lodí společností MSC Cruises a český delegát. Najdete na nich kryté a otevřené bazény, vnitřní promenádu, živou hudbu či bary, zkrátka zažijete spousty legrace. A možná jako mnozí před vámi zjistíte, že jedna plavba rozhodně nestačí.

Zážitek na celý život

Cestovní kancelář představí jedinečné zážitky také během brněnského veletrhu, na němž budou prezentovat speciální nabídky a kdo nezaváhá, tak si odnese veletržní poukazy na slevy.

Speciálně pro Brno pak bude před veletržní halou přistaven showroom v podobě autobusu. „Bus bude otevřen k prohlídce každý den od 10– 12 hodin a odpoledne od 14–16 hodin a bude sloužit i k výdeji katalogu,“ láká k návštěvě pojízdného stánku Číž a dodává: „Během veletrhu dokonce věnujeme úžasnou cenu v podobě plavby pro celou rodinu pro dva dospělé a dvě děti do 18 let.“

A že půjde o opravdovou lahůdku je jisté. Půjde totiž o dovolenou na krásné lodi, jež vyplouvá z italského Janova. Během cesty poznáte nádherné destinace, a dokonce se můžete zúčastnit mezinárodní soutěže krásy MISS PRINCESS OF THE WORLD.

Datum: 3.12.2018 11:47:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště