Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Do prešovského kraje se vydejte na prohlídku kostelů a vyhlídkových věží


Pomyslné hranice prešovského kraje se táhnou od Vysokých Tater až po národní park Poloniny. Je výjimečný v každém ročním období, což dokazuje i to, že je za rohem zimní sezóna a budou se otvírat nová lyžařská střediska.

Zástupci kraje zprostředkovávají návštěvníkům veletrhu tipy na výlety v prešovském kraji, ať už jde o pěší turistiku, cyklistiku, různé wellness či relaxační pobyty, ale i hotely a gastro průmysl. Dřevěných chrámů je v regionu nejvíce z celého Slovenska. Jsou unikátními perlami Prešovského kraje, protože se na jejich výstavbu nepoužívaly hřebíky, což je skutečnou raritou.

V nabídce kraje je i materiál o vyhlídkových věžích, kterých je v kraji přibližně 30. „Mým oblíbeným tipem na výlet jsou Poloniny, protože pro mě je to takové málo objevené místo, respektive ne tolik komerční, kde je více klidu. Nejoblíbenější je pro mě obec Runina, a hlavně vrch Ďurkovec, který pravidelně každý rok navštěvuji“, říká František Baláž, marketingový manažer krajské organizace cestovního ruchu severovýchodu Slovenska.

 

Datum: 22.10.2022 16:33:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště