Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Čtyři tváře Bratislavského kraje

 

Úplně poprvé se veletrzích GO a Regiontour samostatně představí Bratislavský kraj. „Přivezeme komplexní nabídku destinace. Ukážeme mnoho inspirací na jedno- a vícedenní výlety, pobyty u vody či výpravy na kolech,“ popsala Andrea Ambrózy, vedoucí oddělení marketingu a eventů společnosti Turizmus regiónu Bratislava. Region chce oslovit milovníky historie, dobrého jídla a kvalitních vín, sportovce a rodiny s dětmi.Na stánku tedy najdete například cykloturistické mapy a nové turistické průvodce. Ochutnáte výborná vína, piva a tradiční kulinářské speciality regionu.

 „V expozici se představí čtyři oblasti Bratislavského kraje. Spojíme nabídku hlavního města Bratislavy s jejím pestrým zázemím,“ vysvětlila Ambrózy.

Zaprvé to bude samotná Bratislava jakožto šarmantní metropole na Dunaji, korunovační město a místo klasické a živé kultury. Druhou částí bude Podunajsko, kde najdete oblíbenou dovolenkovou destinaci Senecká jezera nebo splav Malého Dunaje či vyhledávanou Dunajskou cyklotrasu. „Pak je tu Záhorie s baťovým kanálem, lázněmi Smrdáky, město Skalica. Oblast je plná hradních zřícenin, potních míst a je tu vyžití třeba pro golfisty,“ uvedla Ambrózy. A návštěvníci Bratislavského kraje si užijí hory – Malé Karpaty. Tady na ně čekají zážitkové degustace malokarpatských vín, turistika a horská cyklistika.

Krásy u sousedů poznáte mezi 18. a 21. lednem v pavilonu P na brněnském výstavišti.
 

 

 

Datum: 5.12.2017 14:39:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště