Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Vytočte si zájezd, ochutnejte Marasku. Zahraničí se představuje

 

Veletrh Regiontour nabízí návštěvníkům prezentaci nejen krajů České republiky, ale také zajímavých zahraničních destinací.

Přijeli například zástupci z Rakouska, u jejich stánku můžete pokoušet štěstěnu v kole štěstí a vyhrát třeba pobyt v útulné horské chatě. Destinace rakouského Burgunlandu vám nabídne široký výběr cyklostezek a i zde si můžete zasoutěžit, ti, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, se dostanou do slosování o víkendové pobyty či Burgunlandcard, což je turistická karta nabízející volné vstupy do muzeí nebo zdarma dopravu autobusem v této spolkové zemi Rakouska. Kdo se nechce spoléhat na náhodu ve slosování, může na tomto stánku zakoupit dovolenou s jedinečnou slevou.


Pestrou nabídkou turistických destinací disponuje také stánek státu Slovinsko. “Nabízíme ochutnávku výborných slovinských vín,” popisuje Michal Kůra, zástupce Slovenija center Praha a dodává: “Můžete si zde vyzkoušet i komunikaci ve slovinštině se zástupci slovinského cestovního ruchu, budete překvapení, jak je tento jazyk podobný češtině.” Slovinsko nadchne především milovníky horských tůr a cyklistiky.

Na stánku chorvatského ostrovu Vir ochutnáte likéry z místní produkce Maraska a shlédnete film o krásách této oblíbené přímořské destinace.

Úplně poprvé se představuje na veletrzích GO a Regiontour Kuba. Její zástupci věří, že její autentické krásy nadchnou každého. „Pohostinnost kubánského národa a rozmanitost kulturních, muzeologických a historických možností, jak trávit čas. To jsou pro mě ty hlavní výhody, které Kuba může nabídnout,“ vyjmenovává za vystavovatele David Lioana.


Na stánku Dominikánské republiky pak můžete až do neděle soutěžit o zajímavé ceny. Nedílnou součástí budou již tradičně i ochutnávky rumu, likéru mamajuana a smažených banánů.

 

Datum: 19.1.2018 10:45:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště