Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

CK Nomád vás vezme i do KLDR

 

Už 22 let provází cestovatele mnoha kontinenty cestovní kancelář Nomád. Pro svoji prezentaci na veletrhu GO má připraven exkluzivní obří katalog na rok 2018 a v něm jednu lahůdku za druhou.

 Katalog čítá úctyhodných 124 stran plných fotografií a podrobných popisů jednotlivých výprav. Už jen na papíře si procestujete Evropu, Ameriku, Afriku, Asii a Austrálii. A co teprve doopravdy! „Z exotických zájezdů se specializujeme především na Japonsko, Mexiko, Polynésii a Velikonoční ostrov, Filipíny a USA. Jinak z poznávacích zájezdů na cyklistické zájezdy a poznávací okruhy,“ přiblížil Michal Šindelář, ředitel CK Nomád se sídlem ve Žďáru nad Sázavou.

Z více než stovky dobrodružných a poznávacích cest jedna vede: „Naším nejprodávanějším zájezdem je zájezd do Japonska s okruhem po Japonsku v době kvetoucích sakur,“ poznamenal Šindelář. Exotikou je nabídka nabitá – najdete v ní třeba zájezd s cestou po Transibiřské magistrále nebo do Etiopie. Rozhodně vyčnívá jedenáctidenní „výlet do minulosti a tuhého socialismu“ – zájezd do KLDR. Momentálně jde o jednu z nejméně přístupných zemí světa.

Novinek má CK Nomád na rok 2018 mnohem víc – výpravy do Nikaragui a Corn Islands, Hondurasu a Bay Islands, Turkmenistánu, na Festival ledových soch do zimního Japonska, zájezd na ostrov prvních českých robinsonů na Filipíny a další.

Přijďte si nabídku prohlédnout mezi 18. a 21. lednem do pavilonu P brněnského výstaviště.

 

Datum: 5.12.2017 13:14:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště