Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

CK Nomád: Díky veletrhu GO můžeme být blíže lidem

 

Cestovní kancelář Nomád patří ke stálicím nejen na trhu se zájezdy ale i na veletrhu GO, kterého se účastní od samého začátku. Na brněnském výstavišti nebude chybět ani 16. – 19. ledna 2020, kdy vypukne další ročník veletrhu. Ten láká návštěvníky na novou koncepci plnou zážitků. Proč je setkávání se s lidmi na veletrzích důležité a v čem je zajímavá nová koncepce veletrhu GO? To prozradil Michal Šindelář z CK Nomád v krátkém rozhovoru.

Patříte mezi pravidelné účastníky veletrhů cestovního ruchu v Brně. Co pro Vás účast na GO znamená?
Jsme účastníky veletrhu GO od samých počátků. Každoročně si vyhodnocujeme jeho přínos a stále jde podle nás o zajímavou akci pro cestovní kanceláře i pro zákazníky.

Vnímáte veletrh jako dobrý komunikační nástroj, který doplňuje celkovou marketingovou komunikaci firmy?
Ano, opravdu jde o dobrý a zase trochu jiný nástroj, než je obvyklý kontakt se zákazníky přes média, internetové portály, blogy, facebook a webové stránky.

Změnil se během let způsob vaší prezentace na veletrhu? Ovlivňují její podobu aktuální trendy?
Trendem v oboru je podle nás stále užší komunikace s klienty, ke které právě veletrhy cestovního ruchu dávají skvělou příležitost. V tomto duchu jsme také postupně změnili naši prezentaci. Zpočátku šlo spíše jen o rozdávání našich nabídek. V poslední době si již mnoho návštěvníků najde nabídku na internetu a na veletrhu chce již hovořit o detailech zájezdu, nebo si ověřit důvěryhodnost cestovní kanceláře. Při prezentaci na veletrhu se tedy stále více dostáváme do komunikace přímo s klienty. Chceme tak nejen představit naše novinky, ale také dát našim zákazníkům najevo, že si vážíme jejich přízně a věrnosti. Jenom díky nim totiž fungujeme už od roku 1993.

Také samotný festival Go se v roce 2020 dočká změn. Co říkáte na jeho nový, více zážitkový koncept?
Právě zážitkové programy, na které bude nově kladen větší důraz, nás velmi zaujaly. Do budoucna bychom se do nich určitě chtěli více zapojit.

Můžete návštěvníky veletrhu navnadit, na co se mohou u vašeho stánku těšit?
Novinek představíme opravdu hodně. Jde například o letecké poznávací zájezdy do Petrohradu nebo exotické zájezdy do méně běžných destinací, například Arménie, Gruzie, KLDR nebo na Cookovy ostrovy. Mezi novinky patří také cyklozájezdy do Národního parku v Litvě nebo do Švédska.

Michal Šindelář, Manažer (přípravy zájezdů)
cestovní kancelář NOMÁD s.r.o.

Datum: 13.8.2019 15:11:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště