Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

CK Livingstone seznámí návštěvníky veletrhu s exotikou. Prostřednictvím zájezdů i festivalu GO Kamera

 

Co vše lze zažít ve vzdálených koutech světa? To budou mít možnost zjistit návštěvníci veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR na brněnském výstavišti. Cestovní kancelář Livingstone zde totiž představí nejen svoji širokou nabídku exotických zájezdů, ale také další ročník oblíbeného festivalu GO Kamera. Ten doprovodí návštěvníky celým veletrhem a přinese řadu zajímavých projekcí i setkání s inspirativními lidmi.


Cestovní kancelář Livingstone svým zaměřením mezi ostatními vyniká. V její nabídce totiž najdete zájezdy na všechny kontinenty, kromě toho evropského. Zkušený tým průvodců už od roku 1995 nabízí tuzemským cestovatelům zážitkové zájezdy do exotických destinací po celé planetě. Problém tak není vydat se na africké safari, do Austrálie ani na Aljašku. „Každý zájezd tvoříme s velkou péčí tak, aby umožnil účastníkům vybranou oblast poznat skutečně do hloubky. Vyrážíme navíc vždy v malých skupinkách. Během cest tak vznikají přátelství a zážitky na celý život,“ říká Darja Šmídová z cestovní kanceláře Livingstone a dodává, že díky intenzivnímu programu, který účastníky rychle stmelí, mohou na zájezd bez obav vyrazit i jednotlivci.

Nové zájezdy do Střední Ameriky i za polární kruh

V portfoliu CK Livingstone je více než 100 zemí světa. Nejvíce výprav vyráží každoročně do Asie. Její pestrost nabízí nejen skvělé lokality pro odpočinek u moře, ale i gurmánské a duchovními zážitky. CK Livingstone se zaměřuje rovněž na cesty do Afriky, která turisty láká jak na safari, tak i například do tropických ostrovních rájů. Velmi pestré jsou také zájezdy do Latinské Ameriky. Specialitou CK Livingstone jsou i netradiční výpravy za zážitky. „Procestovali jsme opravdu hodně exotických míst, stále je ale co objevovat. Mezi naše novinky, které představíme také na veletrhu, patří zájezdy do Jordánska, zážitkové programy do Mexika, Aljašku nebo Guatemaly,“ doplňuje Šmídová.

Festival GO Kamera láká na filmy i doprovodné akce

Malou ochutnávku toho, co vše lze při cestách do exotických destinací vidět a zažít, si budou mít možnost užít také návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR. Ani letos zde totiž nebude chybět cestovatelský festival GO Kamera, který CK Livingstone pořádá. Prostřednictvím filmových projekcí, výstav nebo debat s cestovateli poznají návštěvníci brněnského výstaviště krásy a kulturu vzdálených míst a zjistí, že vydat se za dobrodružstvím na druhou stranu planety, vlastně nemusí být až taková věda. Po celou dobu veletrhu se navíc mohou těšit na zajímavé soutěže a hry.

Datum: 25.9.2019 11:42:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště