Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

CK LIVINGSTONE: Osobní setkávání s lidmi má stále své kouzlo

 

Cestovní kancelář Livingstone úspěšně působí na českém trhu již od roku 1995. Více než čtvrtstoletí je tento specialista na exotické zájezdy také součástí veletrhů GO a REGIONTOUR na brněnském výstavišti. Ani v roce 2020 tomu nebude jinak. Proč patří brněnský veletrh mezi oblíbené akce cestovní kanceláře a na co se mohou letos návštěvníci těšit? To prozradí Darja Šmídová z realizačního týmu CK Livingstone.

Vaše cestovní kancelář se zaměřuje především na zájezdy do vzdálených, exotických zemí. Nová koncepce veletrhu GO a REGIONTOUR chce také návštěvníkům představit i méně typické destinace. Vítáte tuto snahu?
Ano. V rámci nové koncepce nás velmi zaujal především Festival pěti kontinentů. Víme, že Evropa je krásná a je v ní co objevovat. V CK Livingstone se ale zaměřujeme na ostatní kontinenty a ponoukáme cestovatele k tomu, aby se nebáli za dobrodružstvím odjet dál. Jsme proto rádi, že i díky novinkám na veletrhu budou mít šanci poznat kulturu a krásy Austrálie, Antarktidy, Afriky i dalších kontinentů a zemí, které tak úplně nepatří do běžné katalogové nabídky většiny cestovních kanceláří.

Různé kouty světa se ostatně návštěvníkům veletrhu snažíte přiblížit i v rámci doprovodného programu…
Máte pravdu. Cestovní kancelář Livingstone organizuje cestovatelský festival GO Kamera, který je tradičně doprovodným programem veletrhů GO a REGIONTOUR. V uplynulých letech měli návštěvníci možnost potkat mnoho inspirativních osobností a vidět řadu krásných promítání. Ani v roce 2020 tomu nebude jinak. Na ploše veletrhu pak obvykle připravujeme také soutěže, které lákají návštěvníky i k návštěvě festivalu GO Kamera.

V Brně patříte už mezi tradiční vystavovatele. Čím je pro vás účast na veletrhu přínosná?
Festival GO a REGIONTOUR je jedním ze tří veletrhů, kterých se účastníme pravidelně. V dnešní době se prezentace cestovních kanceláří posunuje hodně do online světa, všechno se zrychluje a vyřizuje na dálku. My a ani někteří naši tradiční zákazníci se ale nechceme úplně vzdát osobního kontaktu. Právě veletrh je ideální místo pro potkávání s lidmi a povídání si. Je to zkrátka nejen dobrý komunikační nástroj, který doplňuje naši celkovou marketingovou strategii, ale i příjemně strávený čas s lidmi, které zajímá stejné téma jako nás.

Datum: 10.9.2019 9:36:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště