Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

CK ATIS s nabídkou AUTODOVOLENÉ představí netradiční pohled na cestovní ruch


Dovolená se psem, s příchutí piva, pro velkou rodinu, jednotlivce a ještě s „karetními“ výhodami v regionu? V nabídce cestovní kanceláře ATIS najdou zájemci o dovolenou nejrůznější zájezdy dle ročního období, věku, zálib i velikosti rodiny. Prostě více než 500 pobytových míst v Česko-Slovensku, maďarských termálech, Polsku, Slovinsku, Itálii, Německu a Rakousku. Vysoký standard 3 až 5 hvězdičkových služeb svým poměrem cena/kvalita uspokojí každého zájemce o pohodovou dovolenou.
A návštěvníci veletrhu mohou navíc některý z pobytů vyhrát!


Vybere si opravdu každý

V nabídce CK ATIS dominuje DOVOLENÁ PRO VELKOU RODINU s možností velkých rodinných pokojů, DOVOLENÁ PRO JEDNOTLIVCE „SINGLE“ ve stylu „Jedu sám a nic nepřiplácím !“ , nebo také DOVOLENÁ S VOZÍKEM nabízející bezbariérové pobyty pro každého. Jste-li milovníci psů, jistě oceníte pobyty se svými čtyřnožci na DOVOLENÉ SE PSEM, DOVOLENÁ BEZ LEPKU vám zase umožní pobyty s upraveným jídelníčkem. Oceňujete-li jedinečné kouzlo zámeckých hotelů, zvolíte jistě dovolenou JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE. POBYTY S PŘÍCHUTÍ PIVA vám nabídnou relaxaci v blízkosti regionálních minipivovarů, a když si vyberete DOVOLENOU S VÝHODAMI REGIONU, získáte k pobytu slevovou kartu. Chcete-li oslnit partnera, rodiče, nebo hledáte vhodný svatební dar, můžete využít LÍBÁNKOVÉ POBYTY. Mezi NOVINKY patří dovolená AUTOBUSEM K BALTU, která vás z Čech dopraví do hotelů s polopenzí, bazénem a wellness. Z Moravy se zase vypravíte AUTOBUSEM NA MAZURY + VARŠAVA, opět do hotelů s polopenzí, bazénem a wellness. Tyto, ale i další zajímavé novinky v oblasti domácího cestovního ruchu představí ATIS také na veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

   

Pobyty s vlastní dopravou

Největší část nabídky cestovní kanceláře ATIS představují pobyty s vlastní dopravou v České republice, ale i ve všech sousedních zemích v maďarských termálech, Polsku, Slovinsku, Itálii, Německu a Rakousku. Svojí specializací (od roku 1990) na autodovolenou patří ATIS mezi jedničky v tomto oboru a spolupracuje s téměř 1500 českými a slovenskými agenturami. „Dovolenou umíme ušít každému na míru. Chceme, aby si u nás vybral člověk, který cestuje sám, s velkou rodinou, milovník termálů a wellness, vozíčkář ale třeba i novomanželé. Díky přehledné nabídce si tak každý může vyfiltrovat jen ty zájezdy, které jsou pro něj opravdu relevantní,“ říká Petr Krč, obchodní a produkční ředitel cestovní kanceláře ATIS.

Trendy v autodovolené

Přesto, že ATIS patří k expertům na tuzemské cestování, v její nabídce nechybí ani některé vzdálenější destinace, které jsou lehce dostupné autem. „Největší poptávku registrujeme u pobytů ve Slovinsku a v Polsku. Nabídku v těchto zemích proto výrazně navyšujeme. Obě země jsou velmi rozmanité, to své si v ní najdou všechny věkové kategorie turistů, což je přesně našim cílem.“ komentuje Krč.

   

Pomoc na cestách – k pobytům ATIS ZDARMA Asistenční a slevová karta ÚAMK „TARIF 365“

Cestovní kancelář ATIS se snaží svým klientům dát k dovolené vždy něco navíc. AUTODOVOLENÁ je pobyt s vlastní dopravou a po cestě může nastat mnohdy problém (dojde benzín, porucha auta, prázdné kolo aj.). V případě nenadálé události je dobré mít někoho, na koho je možné se obrátit a kdo s problémem pomůže. K pobytu ATIS získává zákazník zdarma asistenční kartu ÚAMK v hodnotě 365 Kč, která je platná nejen v době dovolené, ale 365 dnů od aktivace. Tato karta zaručuje v případě problému pomoc a navíc slevu na pohonné hmoty u více jak 2200 čerpacích stanic v České republice.

Navštivte veletrh a vyhrajte pobyt s CK ATIS

O poukázku na pobyt s cestovní kanceláří ATIS si navíc návštěvníci brněnského veletrhu budou mít možnost zasoutěžit v losovací anketě, stačí navštívit její stánek a jednoduše se do soutěže zapojit.

   

 

Datum: 18.8.2022 7:28:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště