Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

CK Alvarez: Poznávání s obrovskými zážitky

 

Po stopách starých Mayů, krásách Izraele, Malediv, Cejlonu, Seychel nebo Indie a Nepálu už od roku 1992 provádí zájemce cestovní kancelář CK Alvarez. Svoji kompletní nabídku poznávacích zájezdů pro rok 2018 představí už tradičně na lednovém veletrhu GO v Brně. Přiveze samozřejmě svůj nádherný a oceňovaný katalog. Poznat s nimi můžete země Asie, Ameriky, Afriky a Austrálie a také blízkého Středomoří.

„Během čtyř dní veletrhu s námi mohou naši klienti probrat své cestovatelské plány, dozvědět se detailní informace o zájezdech, nad kterými uvažují, vyzpovídat naše průvodce, setkat se s lidmi, které znají z již absolvovaných zájezdů,“ uvedl jednatel cestovní kanceláře Michal Čepek.

Veletrh v Brně má podle něj mnohem neformálnější atmosféru než Holiday World v Praze. „Schůzka s klienty se často promění v přátelské posezení s vínem nad fotografiemi ze zájezdu, přidají se další známí, pak už je není ani kam usadit. Večer máme spokojený pocit, že jsme se nezastavili, pozdravili se s desítkami lidí. Mnohé z nich pravidelně vídám jen v Brně na veletrhu. A tak to vnímají i naši klienti. Kdybychom si jednou za rok na čtyři dny otevřeli pobočku v Brně, tolik klientů za námi nepřijde,“ poznamenal Čepek.
Kromě zajímavých destinací nabízí CK Alvarez skvělý servis, za nímž se klienti vracejí. Do exotických zemí vyjíždí skupiny maximálně po 16 lidech, k dispozici jsou jim skvělí průvodci. Nabízejí originální programy připravené podle přání a zájmů českých, moravských a slovenských cestovatelů. „S námi poznáte každou zemi autenticky a zblízka. Přiblížíme vám nejen památky, ale i kulturu, obyvatele, zvyky, místní kuchyni a prostředí. Každou z navštívených zemí si skutečně prožijete,“ láká cestovní kancelář se sídlem v Hradci Králové.

Veškeré informace najdou zájemci na www.alvarez.cz.

Datum: 24.11.2017 8:59:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště