Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Cestovní ruch je životně závislý na malých a středních podnicích

 

V cestovním ruchu přímo pracuje cca 350 000 osob, z toho více jak 60 000 jako OSVČ, 99 procent infrastruktury cestovního ruchu tvoří malé a střední firmy nebo živnostníci.

Udržení tohoto segmentu podnikatelů v tomto odvětví je proto zcela zásadní nejen pro obor samotný, ale rovněž pro zachování zdravého turistického ruchu a tím i nemalého příjmu jak do státního rozpočtu, tak pro obce. 

Fórum cestovního ruchu ČR zs. proto uzavře ve čtvrtek 18. ledna 2018  velmi významné Memorandum o spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) s cílem zabezpečení podmínek a zvyšování kvality služeb v cestovním ruchu, a to v souladu s Koncepcí státní politiky cestovního ruchu České republiky na období 2014 – 2020.

Memorandum o spolupráci bude slavnostně podepsáno u příležitosti zahájení brněnských veletrhů GO a REGIONTOUR Viliamem Sivekem, předsedou Fóra cestovního ruchu ČR, a Karlem Havlíčkem, předsedou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostník ČR, a to za účasti ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové a dalších významných představitelů vládní i podnikatelské sféry.

AMSP ČR poskytne jako hlavní zástupce malého a středního podnikání v ČR, Fóru cestovního ruchu ČR plnou legislativní, právní a informační podporu, která se bude vztahovat na všechny oblasti dotčené problematikou cestovního ruchu, zejména při poskytování primárních služeb, jak ubytovacích, pohostinských, sportovních (zimní i letní sporty), zážitkových, obecně rekreačních a relaxačních, lázeňských, průvodcovských i dopravní logistiky, tak zprostředkovatelských, poradenských či informačních, s cílem podpořit  cestovní ruch ČR jako významnou a hybnou součást naší ekonomiky.

Datum: 15.1.2018 8:45:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště