Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Cestovat můžete v každém věku!


Delfín travel
je cestovní kancelář se zaměřením na klientelu 55+. Vlastní charterové lety vypravuje do Španělska, Itálie a Albánie, kam cestuje i nejvíce klientů. Do ostatních evropských zemí, jako je například Portugalsko, Norsko, Island, Slovinsko vypravuje skupiny čítající od 20 do 50 osob, a to v průběhu celého roku. Mezi hlavní exotické destinace patří Thajsko, USA, Peru, Mexiko a Omán.

V zásadě ve všech zemích realizujeme koncept pobytových, poznávacích a aktivních zájezdů. V uplynulých pěti letech nejvíce rozvíjíme zájezdy s pěší turistikou, kde prim hraje zájezd Pochod kolem Menorcy,“ říká jednatel CK Tomáš Hubka. Další aktivní zájezdy jsou například se cvičením, na kole či běh u moře.

  

Každý rok však přichází s nějakou novinkou a úplně ta nejžhavější je safari v Tanzánii a k tomu exotický Zanzibar. Z evropských novinek to bude pěší turistika v Řecku.

 Hlavní devizou všech zájezdů je proklientský delegátský a průvodcovský tým. „Tempo a program našich zájezdů je uzpůsoben klientele 55+. Většina našich zájezdů je směrována mimo hlavní sezonu, takže cestovatelé se s námi vyhnou té největší letní turistické vřavě,“ dodává Tomáš Hubka.

  

 

Datum: 29.9.2022 12:43:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště