Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Bylo, nebylo, za sedmero horami… se odehrál skvělý příběh. Právě s ním a fotkou můžete vyhrát letenky

 

Když máte duši cestovatele, čeká dobrodružství na každém rohu. To je hlavní poselství soutěže #ZaSedmero, která se koná u příležitosti veletrhů GO a Regiontour.

Kde „za sedmero“ je? Pro někoho v lese za humny, pro někoho na druhé straně světa. Ale na tom přece nezáleží. Všude je co poznávat a koho potkávat.

Představte nám svoji „cestovatelskou duši“, napište nám váš cestovatelský příběh. Ty nejzajímavější příběhy budou soutěžit o kredit na nákup letenky za 10 000 korun. Kam poletíte a jaké další dobrodružství prožijete, je jen na vás. Všechny informace, jak se do soutěže zapojit, najdete na www.zasedmero.cz.

Soutěž je novinkou kampaně veletrhů GO a Regiontour 2020 a doprovázejí ji čtyři ambasadoři. Jedná se o cestovatele Dana Přibáně, novináře a cestovatele Tomáše Poláčka, horolezce Radka Jaroše a herce a autora projektu Gastromapa Lukáše Hejlíka. Vizuály pracují s autentickými fotografiemi, jež podtrhuje heslo založené na emocích.

A jaký je cíl soutěže? Najít nové cestovatele, které zatím lidé neznají.

Kompletní pravidla najdete na výše zmíněné speciální stránce. Ale návod je jednoduchý – napište nejspozději do 10. ledna 2020 krátký cestovatelský příběh, nahrajte fotku a po zveřejnění sdílejte na svých sociálních sítích a sbírejte lajky. Inspirací vám mohou být příběhy našich ambasadorů, které najdete na soutěžní stránce.

Nejzajímavější příběh vybere odborná porota brněnských veletrhů. Vítěz vyhrává 10 tisíc korun na nákup letenek dle svého vlastního výběru. Dalších 100 příběhů s nejvyšším počtem lajků bude odměněno dvěma vstupenkami na cestovatelské veletrhy GO a Regiontour 2020.

Datum: 12.12.2019 8:19:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště