Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Bulharsko známé i neznámé

 

Zmínka o Bulharsku vyvolává asociaci spojenou se zemí jako turistickou destinací nabízející moře, slunce a krásné pláže. Bulharsko ale není jen tím, ale také tradičním výrobcem vína. Na veletrzích GO a Regiontour návštěvníky přesvědčí společnost Trakia, která se bulharskými víny zabývá.

"V Bulharsku se vinařství datuje do doby starověkých Thráků, kteří byli národem, který věděl, jak vyrábět víno, a současně národem, který dokázal oceňovat tento nápoj. Tato tradice pokračuje dodnes na území, kde žili starověké národy," popisuje Georgi Ivančev.

Vinařský průmysl v Bulharsku se vyvíjí bouřlivým tempem a zcela oprávněně se dá říci, že produkce vína v Bulharsku je na vysoké evropské i světové úrovni. "Obraz moderního producenta vína v Bulharsku tvoří podnikatelé, kteří zahájili svou činnost přibližně před patnácti lety. Tvoří novou vlnu bulharských vinařů, kteří postupně vracejí Bulharsko na celosvětovou vinařskou mapu," uvádí Ivančev.

Když už mluvíme o nich, musíme zdůraznit, že tito lidé provedli renesanci bulharského vína. "Jako svědci tohoto procesu vás zveme na vína se společností Trakia s.r.o. Navštivte naši zemi a přesvědčete se o velkém pokroku bulharských vinařů," láká do pavilonu P i Bulharska samotného Georgi Ivančev.

Datum: 8.1.2020 6:20:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště