Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Buďte součástí veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR

 

V novém podzimním termínu se od 20. do 23. října 2022 na brněnském výstavišti odehraje další ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR. Letos poprvé se oba veletrhy budou konat společně s mezinárodní výstavou karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno, která patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu ve střední Evropě.

        

Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou efektivním místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu. Účastní se jich zástupci regionů České republiky, tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře i další odborníci. Díky zajímavému doprovodnému programu jsou veletrhy atraktivní také pro širokou veřejnost.

Prezentujte se na veletrzích GO a REGIONTOUR. Podmínky výhodné účasti a přihlášku najdete zde.

Turistika v regionech

Zájem o cestování a trávení dovolené v českých regionech roste. Veletrhy GO a REGIONTOUR jsou tedy vhodnou platformou, jak domácím i zahraničním turistům představit krásy a atraktivní místa Česka. Připravuje se také odborný program zaměřený na aktuální témata jako udržitelný cestovní ruch nebo digitalizace v cestovním ruchu.

Propojení s Caravaningem Brno

Letošní novinkou bude souběžné konání s veletrhem Caravaning Brno. Díky tomuto spojení budou mít vystavovatelé možnost oslovit více zákazníků, kteří se aktivně zajímají o cestování nejen v České republice, ale i okolních zemích. Cestovatelé s obytným vozem nebo karavanem navíc zpravidla zůstávají v regionech více nocí a jsou tak důležitou součástí cestovního ruchu. Součástí Caravaningu Brno je i nabídka vybavení pro cestování a kempování. Chystají se také oblíbené cestovatelské přednášky.

 

Datum: 5.5.2022 8:09:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště