Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Brněnské výstaviště se otvírá pro cestovatele, kempaře a milovníky dobrodružství


Ve čtvrtek 20.10. se otvírají brány brněnského výstaviště pro návštěvníky veletrhů GO, REGIONTOUR a CARAVANING BRNO. Otevřeno bude do neděle, veletrhy jsou umístěny v halách P, F a G1.

Na Caravaning přivezli vystavovatelé nabídku od více než 100 značek. V pavilonech P a F najdou návštěvníci luxusní vozy, karavany, minikaravany, vestavby, originální nástavby na pick-upy či střešní stany. Na volné ploše u pavilonu P je umístěn bazar karavanů. V nabídce vystavovatelů je také široká nabídka příslušenství pro nezávislé cestování, kempování a pobyt v přírodě.

Veletrhy cestovního ruchu inspirují destinacemi a veletržními slevami. V pavilonu G1 se představí zástupci regionů České republiky, Slovenska či Polska i tuzemské a zahraniční cestovní kanceláře.

Na výstavišti získáte tipy na zajímavé a exotické dovolené, památky a poutní cesty, ale také si můžete užít pivo, maškarní průvod či degustace vína. Nechybí ani zábavné hry pro děti, virtuální procházka po ZOO nebo soutěže. Zároveň s veletrhy probíhá i GO KAMERA - festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací a také řemeslný jarmark.

 

Datum: 20.10.2022 9:50:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště