Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Lázně Hodonín – moře zdraví, spokojenosti a dokonalé péče

 

Lázně Hodonín se nachází v srdci Slovácka, v proslulé úrodné oblasti kvalitního vína, folklóru, turistických lákadel a rázovitých lidových tradic jihovýchodní Moravy. Lázeňský kolorit chutí, vůní a zábavy, obohatí Váš pobyt o nezapomenutelné zážitky. A na ty se můžete v rámci doprovodného programu těšit i na veletrzích cestovního ruchu GO a Regiontour 2018. Hodonínské lázně například návštěvníkům dopřeji i unikátní masáže.

Moderní komplex lázní je situován do zóny klidu a zeleně lázeňského parku se spoustou příjemných zákoutí vybízejících k procházkám či relaxaci. Spolu s dvěma lázeňskými domy Vladimír a Eva, léčebným pavilonem Jindřich a novým centrem Denní lázně-Bliss Day Spa tvoří zajímavý architektonický prvek města Hodonína.

Stezka pro cyklisty a pěší turisty či zastávka MHD jsou soustředěny v blízkosti lázní, stejně tak nedaleké městské centrum s plně vybavenou infrastrukturou kultury, obchodů a služeb. Lázně myslí též na pohodlí klientů a snadnou orientaci v lázeňském areálu, proto jsou všechny služby soustředěny pod jednou střechou. 

…po celý rok za zdravím do Lázní Hodonín

Hlavním přírodním zdrojem je zde unikátní třetihorní moře pod povrchem země, poskytující jodobromovou minerální vodu zvanou solanka, která má jedinečné léčebné, preventivní a regenerační účinky. Za pomoci tohoto zázraku přírody jsou zde léčeny především nemoci cévní, neurologické a onemocnění pohybového aparátu. Blahodárné účinky má solanka také na gynekologické a kožní onemocnění. Hodonínská solanka je odborníky v oblasti lázeňství, řazena mezi nejkvalitnější jodobromové minerální vody v Evropě.

Lázně Hodonín poskytují odbornou péči založenou na čtyřicetileté tradici a profesionalitě zdravotních pracovníků v kombinaci s léčivými účinky jodobromové minerální vody. Terapeutické spektrum tvoří celá škála balneologických a rehabilitačních procedur a metod. Důraz je kladen především na využití léčebného zdroje a pohybovou terapii.

 

Kontakt: Lázně Hodonín, Měšťanská 140, 695 04 Hodonín, mobil: +420 606 600 723, e-mail: info@laznehodonin.cz, www.laznehodonin.cz

 

 

 

 

Datum: 7.11.2017 18:39:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště