Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Veletrhům GO a REGIONTOUR 2013 byla udělena záštita Asociace krajů ČR

Předseda Asociace krajů JUDr. Michal Hašek udělil záštitu veletrhům GO a REGIONTOUR, které se budou konat ve dnech 17. – 20. ledna 2013 na brněnském výstavišti.

Veletrhům GO a REGIONTOUR 2013 byla udělena záštita Asociace krajů ČR

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal prezident AKC ČR

Pan Miroslav Kubec, prezident AKC ČR a kontinentální ředitel Světové asociace kuchařských spolků pro Centrální Evropu převzal záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013, které se bude konat ve dnech 17. – 20. ledna 2013 na brněnském výstavišti.

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal prezident AKC ČR

GO a REGIONTOUR - růst díky novým tématům

Vždy v polovině ledna se na brněnském výstavišti na veletrzích GO a REGIONTOUR setkávají lidé, kteří se profesně zabývají cestovním ruchem a příjezdovou a domácí turistikou – ať už na úrovni státu, krajů, měst a obcí či jednotlivých poskytovatelů služeb. Takto vysoká koncentrace odborníků se v tuzemsku schází skutečně jen jednou za rok. Kdo chce být celé čtyři dny při tom a zúčastnit se nejen jako pozorovatel, měl by si do kalendáře zapsat termín konání příštího ročníku 17. – 20. ledna 2013 a navíc také termín uzávěrky přihlášek k účasti: 30. září 2012.

GO a REGIONTOUR - růst díky novým tématům

Církevní památky, nový fenomén turistiky

Nahlédnout do velebného prostoru katedrály, barokního kostela nebo zůstat na chvíli v němém úžasu nad dovedností našich předků, kteří uměli z prostého kmene, prkna vykouzlit dřevěnou krásu k větší slávě boha – to byly, jsou a budou zážitky vyhledávané někdy větším, někdy menším počtem turistů. Naše současná, uspěchaná a stresem naplněná doba přímo volá po chvilkách klidu, po možnosti zamyšlení, po něčem uklidňujícím, krásném.

Církevní památky, nový fenomén turistiky

Na Regiontouru 2013 efektivněji

Hledání nových způsobů efektivnější propagace na veletrzích cestovního ruchu je činnost, kterou se zabýváme všichni. Tvoříme nové propagační materiály, hledáme lepší a účinnější formy jejich prezentace. Avšak nejen my, vystavovatelé. Také organizátoři veletrhů hledají nové možnosti prezentace, které by mohli vystavovatelům nabídnout. Veletrhy Brno, a.s. připravují pro Regiontour 2013 novinku pro města, regiony, kraje i pro podnikatele, kteří chtějí ještě lépe prezentovat svoje cyklotrasy a cyklostezky a produkty.

Na Regiontouru 2013 efektivněji

GO - REGIONTOUR 2013

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště