Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Hrad Bezděz odcestuje do Brna

Brněnský veletrh cestovního ruchu Regiontour 2013 od 17. ledna vedle mnoha turistických lákadel představí i nejnovější exponát ze sbírky modelů parku Boheminium Mariánské Lázně.

Škola v pohybu na veletrhu REGIONTOUR 2013

Učitelům všech stupňů škol a pracovníkům s organizovanou mládeží, jako jsou sdružení dětí a mládeže, sportovní kluby či centra volného času, je určen tradiční dvouhodinový workshop pod názvem Škola v pohybu. Účastníkům zprostředkuje nabídku dětské skupinové rekreace na jednom místě – představí se zajímavé lokace, možnosti vhodného ubytování pro školní kolektivy, nabídky na organizované cesty na klíč od cestovních kanceláří. Chybět nebudou ani informace o možnostech výhodného cestování skupin, slevách a akční nabídky pro učitele.

Pozvánka na GO a REGIONTOUR 2013

Tradiční tandem veletrhů cestovního ruchu se uskuteční od 17. do 20. ledna, kdy se na brněnském výstaviště setkají lidé profesně se věnující cestovnímu ruchu a příjezdové a domácí turistice – ať už na úrovni státu, krajů, měst a obcí či jednotlivých poskytovatelů služeb. Odborníci jsou zváni především ve všední dny, tj. 17. a 18. ledna, kdy je pro ně připraven speciální doprovodný program. Pátek 18. ledna bude zároveň dnem odborných škol.

REGIONTOUR 2013 – Cykloturistika opět na jednom místě

Cykloturistika patří k nejrozšířenějším sportovním aktivitám. Každoroční prodej nových jízdních kol a v poslední době i elektrokol jasně deklaruje tuto aktivitu jako jedinečný český fenomén s obrovským ekonomickým potenciálem nejen v prodeji a údržbě kol spolu s množstvím potřebných doplňků pro cyklisty a kola, ale především s ohledem na vývoj domácí turistiky a jeho pozitivní dopad na subjekty, které působí v oblasti cestovního ruchu. Tisíce penzionů, hotelů, restaurací a hospůdek přizpůsobuje služby cyklistům a snaží se maximálně vyhovět například kriteriím národního projektu Cyklisté vítáni.

19. ročník soutěže talentů pro cestovní ruch PROFI GO 2013

19. listopadu 2012 se na brněnském výstavišti uskutečnila soutěž talentů pro cestovní ruch PROFI GO 2013, pořádaná v rámci doprovodného programu mezinárodních veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 2013 (17. - 20. 1. 2013).

REGIONTOUR bude setkáním odborníků

Veletrhy cestovního ruchu na brněnském výstavišti přitahují nejen širokou veřejnost, která zde získává „z první ruky“ informace o turistických cílech a službách, ale také odborníky ze státní správy i komerční sféry. Nadcházející ročník v termínu od 17. do 20. ledna 2013 nebude výjimkou.

REGIONTOUR bude setkáním odborníků

O nejhezčí turistickou pohlednici České republiky

Veletrhy Brno, Asociace turistických informačních center České republiky, Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism, Oborová zdravotní pojišťovna, Český Rozhlas, Rádio Blaník, Filokartie.com, Pohádkové a zážitkové regiony a Pohádkové království pořádají v rámci veletrhu REGIONTOUR 2013 XVI. ročník soutěže O nejhezčí turistickou pohlednici České republiky pro rok 2013.

Hovory o veletrhu REGIONTOUR

S blížící se zimou, koncem jednoho a začátkem dalšího roku se téma účasti na veletrhu Regiontour v Brně stává stále aktuálnější a naléhavější. V posledních letech také s ohledem na tenčící se rozpočty vyvstávají naléhavěji i otázky rozsahu expozice, její bohatosti a materiálů, které je třeba na jeden z nejvýznamnějších veletrhů cestovního ruchu u nás připravit. V poslední době se vynořují také úvahy, zda bude nutné některý z veletrhů nebo výstav – byť jen dočasně – opustit.

Hovory o veletrhu REGIONTOUR

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje Slovenské republiky

Pan Ján Počiatek, ministr dopravy, výstavby a regionálního rozvoje Slovenské republiky převzal záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013, které se na brněnském výstavišti budou konat ve dnech 17. – 20. ledna 2013.

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal ministr dopravy, výstavby  a regionálního rozvoje Slovenské republiky

GO a REGIONTOUR 2013 se spoustou novinek

Veletrhy cestovního ruchu na brněnském výstavišti významně rozšiřují program. Součástí příštího ročníku, který se uskuteční od 17. do 20. ledna 2013, bude Festival krajových specialit a regionálních potravin, ucelená prezentace českých skiareálů nebo rozsáhlá expozice „Dovolená na vodě“ s nabídkou lodí a charterů. Zároveň se rozšiřuje „cyklistická vesnička“ a pokračuje podpora církevní a golfové turistiky. Příležitost oslovit 35 tisíc návštěvníků využívají nejen kraje a regiony, ale i obce a jejich sdružení, cestovní kanceláře a jednotliví poskytovatelé služeb v cestovním ruchu.

GO a REGIONTOUR 2013 se spoustou novinek

GO - REGIONTOUR 2013

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště