Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal kardinál Dominik Duka

Kardinál Dominik Duka, arcibiskup pražský převzal záštitu nad veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 2013, jejichž zvýrazněným tématem opět bude propagace a turistického využití církevních památek a poutních cest.

Záštitu nad veletrhy GO a REGIONTOUR 2013 převzal kardinál Dominik Duka

Veletrhům GO a REGIONTOUR 2013 udělil záštitu ministr pro místní rozvoj ČR

Pan ministr Ing. Kamil Jankovský udělil záštitu veletrhům cestovního ruchu GO a REGIONTOUR, které se budou konat na brněnském výstavišti ve dnech 17. – 20. ledna 2013.

Veletrhům GO a REGIONTOUR 2013 udělil záštitu ministr pro místní rozvoj ČR

RegFoodFest zve do světa chutí

Novinkou veletrhů cestovního ruchu je rozsáhlá gastronomická sekce s premiérovou prezentací vína, kávy a regionálních specialit. Nejen vyznavači gastronomické turistiky tak dostanou šanci cestovat za specialitami různých zemí a regionů v prostorách jediného pavilonu. A mají se na co těšit!

Cesta na dovolenou začíná na výstavišti

Hledáte inspiraci k cestování nebo přesné a aktuální informace o vyhlédnutých cílech? Chcete se pobavit a ochutnat speciality regionálních kuchyní? Vyzkoušet si aktivní dovolenou se sportem nebo se zaposlouchat do vyprávění zkušených cestovatelů? To všechno nabídne od 17. do 20. ledna brněnské výstaviště a tradiční veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Vysočina pozve na MS v biatlonu

Kraj Vysočina již za měsíc hostí jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí roku v České republice – mistrovství světa v biatlonu, na které pozve i návštěvníky veletrhu REGIONTOUR.

Seznamte se s golfem

Stejně jako v jiných zemích, i u nás každým rokem přibývá vyznavačů golfu, kteří mají k provozování svého koníčku stále více příležitostí. Česká republika je dnes v počtu golfových hřišť středoevropskou velmocí a malou ochutnávku z této nabídky chystá i brněnský veletrh GO.

Kluci všeho věku pozor!

Pokud sníte o hrdinech letecké bitvy o Anglii a jejich legendárních strojích, máte jedinečnou příležitost pokochat se jedním z nich. Pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit ve spolupráci s Czech Spitfire Clubem připravilo návštěvníkům veletrhu REGIONTOUR zážitek, na který se opravdu nezapomíná.

Pocta krajkářství: Rekord už je na dosah

Duhový závěs tvořený barevnými kapkami upaličkovaný krajkářkami z celé České republiky, ale i ze Slovenska či Španělska, který nemá obdoby. S takovým plánem přišla společnost Vamberecká krajka a zatím vše nasvědčuje tomu, že se práce podaří. Dílky má poslat na 300 krajkářek.

V pavilonu P vyroste Bezděz

Jedinečnou pozvánkou k návštěvě Mariánských Lázní a tamního parku Boheminium se stane model hradu Bezděz, který bude mít premiéru právě na veletrhu REGIONTOUR. Maketa v měřítku 1:25 bude do Brna přepravena kamionem a představena návštěvníkům výstaviště, kteří si tak mohou zblízka vychutnat všechny detaily středověké architektury.

Cyklistická vesnička se rozrůstá

Cyklistika a cykloturistika je českým fenoménem, na který sázejí v mnoha regionech a vytvářejí pro návštěvníky na kolech stále lepší podmínky. Podrobně a hlavně na jednom místě se s nimi můžete seznámit v cyklistické vesničce, která při veletrhu REGIONTOUR vyroste v pavilonu P a ve srovnání s loňskem obsadí více než dvojnásobnou plochu.

GO - REGIONTOUR 2013

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště