Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Cyrilometodějské výročí je velkým tématem i v cestovním ruchu

1150. výročí příchodu věrozvěstů svatého Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu je událost, která svým významem zdaleka přesahuje hranice Moravy. Promítne se nejen do života křesťanů, ale oživí i cestovní ruch, jehož nedílnou součástí jsou návštěvy církevních památek či poutě.

Cyrilometodějské výročí je velkým tématem i v cestovním ruchu

Umělecké představení měst z projektu Návraty k hodnotám autorky módní návrhářky Marie Zelené

Na veletrhu REGIONTOUR 2013 se představí originálním a uměleckým způsobem 13 měst České republiky a také hlavní město Slovenské republiky Bratislavu.

Umělecké představení měst z projektu Návraty k hodnotám  autorky módní návrhářky Marie Zelené

Zábavnou hrou si návštěvníci Regiontouru 2013 vyzkouší moderní technologie v turistice

Návštěva letošního brněnského veletrhu Regiontour 2013 bude ještě zajímavější než v minulých letech a to i pro mládež. Lidé si díky svým mobilům a moderním technologiím zahrají zábavnou hru „Honba za pokladem s taggy.“ Taggy jsou malé čtvercové černobílé kódy, které většina mobilních telefonů umí oskenovat a zobrazit informaci, kterou ukrývají. Pro vylosované účastníky jsou připraveny zájezdy a další zajímavé ceny.

Zábavnou hrou si návštěvníci Regiontouru 2013 vyzkouší moderní technologie v turistice

Program Muzea rekordů a kuriozit

Pelhřimovské Muzeum rekordů a kuriozit připravilo ve spolupráci s Czech Spitfire Clubem pro REGIONTOUR 2013 vskutku neobvyklou podívanou. V jeho expozici totiž návštěvníci veletrhu uvidí model legendárního stíhacího letounu Spitfire Mk. IX - a to v poměru 1:1 (tedy o rozměrech 10 x 12 m).

La Grace

V rámci veletrhu GO 2013 bude představen příběh plachetnice La Grace: její vznik, plavby, ztroskotání a záchrana pirátské plachetnice z 18. století.

Hosté Trampského muzea českých a slovenských trampů

V expozici Trampského muzea českých a slovenských trampů (pavilon P, stánek č. 014) se připravuje velmi zajímavý program.

Vystoupení Dády Patrasové

Rodiny s dětmi na veletrh zamíří hlavně v sobotu, kdy je pro malé návštěvníky připraven bohatý doprovodný program.

Vystoupení Dády Patrasové

Barokní hřbitov ve Střílkách

V rámci expozice Východní Morava na veletrhu REGIONTOUR se bude prezentovat Občanské sdružení pro záchranu barokního hřbitova ve Střílkách.

Czech Specials aneb Ochutnejte Českou republiku!

K cestovatelským zážitkům patří také zážitky gurmánské, proto ve spolupráci s partnery z Asociace hotelů a restaurací ČR a Asociace kuchařů a cukrářů ČR vznikl pod koordinací agentury CzechTourism projekt Czech Specials, který všem cestovatelům a gurmánům zjednoduší výběr restaurací na toulkách po České republice. Síť restaurací certifikovaných logem Czech Specials, které jsou prověřeny odborníky z oblasti gastronomie a cestovního ruchu, garantuje kvalitní českou kuchyni a také regionální speciality. V současné době je certifikovaných restaurací již 360!

Czech Specials aneb Ochutnejte Českou republiku!

Trampské muzeum českých a slovenských trampů

Na veletrhu REGIONTOUR, který se koná na brněnském výstavišti v pavilonu P ve dnech 17. až 20. ledna 2013, se také představí Trampské muzeum českých a slovenských trampů.

Trampské muzeum českých a slovenských trampů

GO - REGIONTOUR 2013

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště