Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Na Regiontouru 2013 efektivněji

Hledání nových způsobů efektivnější propagace na veletrzích cestovního ruchu je činnost, kterou se zabýváme všichni. Tvoříme nové propagační materiály, hledáme lepší a účinnější formy jejich prezentace. Avšak nejen my, vystavovatelé. Také organizátoři veletrhů hledají nové možnosti prezentace, které by mohli vystavovatelům nabídnout. Veletrhy Brno, a.s. připravují pro Regiontour 2013 novinku pro města, regiony, kraje i pro podnikatele, kteří chtějí ještě lépe prezentovat svoje cyklotrasy a cyklostezky a produkty.

Ve spolupráci s Cyklo Klubem Kučera Znojmo přicházejí s nabídkou, která stojí za úvahu.

Mnozí jste si jistě všimli poměrně rozlehlé plochy, kterou Cyklo Klub Kučera už na letošním veletrhu Regiontour obsadil a věřím, že jste postřehli skutečnost, že na ní bylo k vidění víc, než jen nabídka samotného Cyklo Klubu. Podobně, ale v ještě větším rozměru, tomu bude i v příštím roce.

Každému, kdo se potýká s množstvím propagačních materiálů doslova přetékajících z omezených výstavních pultů krajských nebo jiných společných expozic se nabízí možnost uplatnit svoje cyklomapy, průvodce a další materiály týkající se cykloturistiky právě v expozici Cyklo Klubu Kučera Znojmo. Na ploše přibližně 600m2 budete mít možnost – po dohodě s majiteli expozice – umístit vhodným způsobem promo materiály cykloturistického charakteru. Bezplatně vám bude poskytnut přiměřený prostor, na kterém se ale bude nutno řídit jasnými pravidly. Zdarma zde mohou být jen materiály nekomerčního charakteru – tedy skutečně jen mapy a podobné tiskoviny. Nekomerční subjekty/nabídky se mohou prezentovat pouze za cenu registračního poplatku.

Kdokoliv by chtěl na tomto prostoru prezentovat a nabízet komerční služby, bude se muset připravit také na přiměřenou komerční platbu.

Vystavovatelům, kteří do vlastní expozice přivážejí komplexní nabídku tiskovin a propagačních materiálů se tak nabízí možnost rozdělit svoje aktivity na dvě místa a mít tak možnost lépe, pohodlněji a soustředěněji komunikovat s konkrétními zájemci, popřípadě personálně obsadit svoje místo v expozici Cyklo Klubu Kučera Znojmo vlastním, odborně zdatným pracovníkem. Tento způsob slibuje mnohem komfortnější obsluhu všech, kdo se někdy dost složitě orientují ve vystavených materiálech a hledají jen to, o co mají zájem.

Popsanou službu už si v loňském roce mohli vyzkoušet první zájemci a je zřejmé, že z Regiontouru odjížděli spokojeni. Společná expozice bude zdaleka viditelná a nepřehlédnutelná pod jednoznačným sloganem: „Cykloturistika v regionech ČR“. To je komfort, který by si samostatně mohl dovolit jen skutečně málokdo.

Další část expozice bude věnována komerčním nabídkám s cykloturistickou tematikou. Návštěvníci tak najdou doslova pod jednou střechou oblečení, doplňky, kola, speciální nabídky cestovních kanceláří a mnoho dalších novinek. Ovšem – už ne zdarma. Konkrétní podmínky jsou otázkou dohody s Cyklo Klubem Kučera Znojmo.

Další výhodou je také možnost prezentace na novém internetovém portálu www.ceskojede.cz. Ten si ostatně můžete prohlídnout už dnes.

Pamatováno bude – stejně, jako letos, i na zástupce komunální samosprávy. V „Cyklistické vesničce“ se jim dostane námětů na doplnění infrastruktury cyklotras a cyklostezek, získají výsledky nejnovějších průzkumů, mohou si zde vyměnit cenné zkušenosti apod.

Součástí programu, který se pro „Cykloturistiku v regionech ČR“ připravuje, bude i slavnostní předávní certifikátů „Cyklisté vítáni“.

Podrobnější informace už nyní získáte přímo v Cyklo Klubu Kučera Znojmo, Vídeňská třída 707/25, 669 02 Znojmo, tel.: +420 515 223 000, mobil.: +420 608 736 135, e-mail: cykloklubkucera.cz, www.cykloklubkucera.cz  

 

Zdroj: TRAVEL profi - časopis pro cestovní ruch
www.travel-profi.cz 

 

GO - REGIONTOUR 2013

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště