Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

REGION REGINA 2012

 

15. ročník soutěže o královnu regionů České republiky
21. 11. 2011, 10 – 17 hodin, brněnské výstaviště,pavilon A3 - sál MORAVA

V rámci doprovodného programu 21. mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR 2012 se uskuteční 15. ročník soutěže o královnu regionů České republiky REGION REGINA 2012.

Soutěžící ve třech disciplínách prezentují svůj region: od jeho historie, přes kulturní tradice, turistické zajímavosti a přírodní krásy až po gastronomii regionu. Čtvrtá - volná disciplína nabízí soutěžícím prezentaci osobního šarmu a elegance.

Dívky do soutěže může vyslat krajský, městský, obecní úřad, případně jiná organizace. Mohou se přihlásit také individuálně a prezentovat vybraný region. Pro nejúspěšnější soutěžící jsou připraveny hodnotné ceny a pro vítězku mimo jiných cen také mobilní telefon iPhone 4, 16 MB.

Manipulační poplatek za jednu soutěžící činí 1.250,- Kč + 20% DPH, tj. 1500,- Kč; poplatek zahrnuje finální úpravu účesu a make-upu, občerstvení a volné vstupenky na veletrhy GO a REGIONTOUR pro 2 osoby. Slavnostní vyhlášení výsledků bude první den veletrhů GO a REGIONTOUR 12. ledna 2012 v 17 hodin na pódiu v pavilonu „P“ za přítomnosti významných osobností z oblasti cestovního ruchu.


Soutěžní disciplíny:

1. předem připravená pozvánka do regionu s možností  využití projektoru (ústní prezentace, popř. scénické ztvárnění, možno také s hudebním podkresem).
2. předvedení typického krajového prvku (kroj, krajové zvyky, tanec atp.).
3. prezentace originálního receptu na krajové jídlo –  ukázka krajového jídla či nápoje, ústní prezentace, malá degustace porotou a recept písemnou formou (soutěžící má k dispozici svůj stůl, kde si před začátkem soutěže připraví k předvedení a k degustaci krajové jídlo či nápoj spolu s písemným receptem v 15ti vyhotoveních pro porotu).
4. VOLNÁ DISCIPLÍNA - prezentace osobního šarmu a elegance libovolným způsobem.

Zvládnutí každé disciplíny je omezeno časovým limitem do 2,5 minuty.

Přihlášku v elektronické podobě a organizační pokyny najdete na: www.efektmedia.cz

Přihláška ke stažení:


Uzávěrka přihlášek je 31. října 2011.

Kontaktní osoba: Mgr. Magdalena Janoutová, tel.: 608 770 233

GO - REGIONTOUR 2012

Vybíráme z firem

 

Facebook


Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště