Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Nejhezčí pohlednice po šestnácté

Už po šestnácté mohou turisté, ale i distributoři pohlednic s regionální tematikou vybírat tu nejhezčí. Soutěž už tradičně připravilo Turistické a mapové centrum společně s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu (JCCR), Jihočeským muzeem, odborem cestovního ruchu krajského úřadu a Pohádkovým královstvím, o. s.

„Jde už o tradiční akci určenou všem milovníkům jižních Čech s cílem podpořit domácí cestovní ruch. Pohlednice zachycují krásy přírody a památky našeho regionu a je dobře, že se o nich touto cestou dozvědí i obyvatelé nejen jiných koutů ČR, ale i v zahraničí,“ konstatovala ředitelka Jihočeské centrály cestovního ruchu Pavla Konopová.

Připomněla, že pohlednice, které skončily do 20. místa, postoupí do celostátní soutěže konané v rámci veletrhu REGIONTOUR 2012 v Brně. Stovka nejkrásnějších pohlednic z celostátní soutěže se stane součástí putovní výstavy Turistická pohlednice České republiky 2012.

Své tipy na regionálního vítěze mohou zájemci posílat od prvního do 30. října do Turistického a mapového centra na náměstí Přemysla Otakara II. č. 21 v Českých Budějovicích. Obrázky vyhodnotí počátkem listopadu odborná porota. Tři nejlepší díla obdrží 3. listopadu v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích čestné uznání.

 Zdroj: Právo (Jižní Čechy), Vladimír Vácha, 30.9.2011

GO - REGIONTOUR 2012

Vybíráme z firem

 

Facebook


Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště