Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

VOG Strančice s.r.o.: RAPSO - 100% čistý řepkový olej

 

Společnost VOG Strančice s.r.o. představí na veletrhu SALIMA mimo jiné produkty také 100% přírodní řepkový olej RAPSO, který je přírodně vyráběný a důsledně kontrolovaný a do kterého jsou zpracovány pouze vybrané řepkové odrůdy z rakouského pěstitelství. Pěstování řepky probíhá v chráněných kontrolovaných zemědělských usedlostech. Pěstitelské smlouvy jsou uzavírány s vybranými rakouskými zemědělci, kteří produkují řepku pro olej RAPSO v souladu s přírodou.

RAPSO  to je přírodní produkt pro vědomý prožitek!

Řepka se 100% šetrně lisuje, neextrahuje se. Zušlechtění se uskutečňuje přírodním, fyzikálním způsobem - bez použití chemie. Rapso je jedlý olej bez cholesterolu, který obsahuje cca 60% (+2%) jednoduchých nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová). Obsahuje přes 30% vícenásobných nenasycených mastných kyselin (např. kyselina linolová), Jedlý olej Rapso je vhodný k mnohostrannému použití pro moderní kuchyni respektující zdravou výživu a má příznivý vliv z hlediska fyziologické výživy.
Nejvhodnější je pro křupavé saláty, pro vaření, dušení, pečení i fritování.

Ekologická skleněná láhev s ochranou proti světlu uchovává kvalitu a vitamíny.

Společnost VOG Strančice s.r.o. je součástí rakouského koncernu VOG AG, což je mezinárodní obchodní podnik se sídlem v Linzi - Wegsheid. Její zásadní silnou stránkou je dokonale fungující distribuční struktura. Ta je organizována z Rakouska ve vlastních dceřiných společnostech v Německu, Maďarsku, České republice, na Slovensku a v Polsku. Skupina VOG zaměstnává v tuzemsku a zahraničí přibližně 500 zaměstnanců. Je úspěšným obchodním partnerem, její produkty a značky zaujímají významnou pozici na pultech a v regálech středoevropských odběratelů. Více informací o produktech nabízených společností VOG i řepkovém oleji RAPSO naleznete na: www.vog.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště