Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

UNIS Cool - vše pro gastro sektor

 

Společnost UNIS COOL, s.r.o. působí na trhu chladicího a gastronomického zařízení od roku 1990 a patří k světovým výrobcům s nejširší nabídkou cca 50 typů chladicích, teplých a neutrálních vydávacích vitrín v různých velikostech a modifikacích. Tyto vitríny jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody,závodní jídelny, nemocnice a mnoho dalších míst.

UNIS COOL dále vyrábí chladicí a mrazicí skříně, chladicí stoly, saladety, šokovací zařízení, obslužné a přístěnné vitríny, konvektomaty, plynové a elektrické stoličky, nerezový nábytek, stoly, dřezy, regály, digestoře, vpustě, bezdotyková umývadla...

Všechny výrobky UNIS COOL procházejí přísnou výstupní kontrolou a zkoušejí se na nejmodernějším testovacím zařízení GALILEO. Produkce UNIS COOL je z 80 % určena pro export do celého světa ( výrobky se nachází v Evropě, Asii, Austrálii, Americe i Africe), 20 % zůstává pro tuzemský trh. Společnost UNIS COOL se pravidelně účastní zahraničních i tuzemských veletrhů z oblasti gastronomie, na únorovém veletrhu INTECO se představí v pavilonu V brněnského výstaviště. Na únorovém veletrhu INTECO představí UNIS COOL novinky - nové vitríny:

  • ALDAN - cukrárenská vitrína v provedení Basic & Lux s LED osvětlením
  • VIRGINIA - luxusní cukrářská vitrína pro snadné zabudování včetně LED osvětlení
  • BAR-ON - stolní teplá a chladící vitrína v atraktivním designu
  • CUBE II - inovace populárního modelu, nyní včetně neutrálního rohu 45°

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště