Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Tip Frost plní všechna mražená přání

 

Pro všechny přátele zmrazených potravin máme dobrou zprávu. Sdružení firem pod názvem Tip Frost je dalším z vystavovatelů na potravinářském veletrhu SALIMA. Sdružení firem Tip Frost je schopno splnit veškeré požadavky na dodávky vysoce kvalitních zmrazených potravin v rámci České republiky. 

Zájem sdružení firem Tip Frost je nasměrován hlavně do tuzemské maloobchodní sítě a gastronomických provozů. Tip Frost, který sdružuje společnosti FRIZA s.r.o., PK FROST s.r.o., EFEZA s.r.o., CORNET cz spol. s r.o. a ARKTIDA PLUS s.r.o. má distribuční střediska, která jsou rozmístěna po celé republice a jejich zkušenosti s distribucí zmrazených potravin se formují od roku 1995 a Tip Frost je schopen na tomto území dopravit zboží všem odběratelům. Dodávky jsou naplňovány vysoce kvalitní zmrzlinou Algida, Míšou od Nanuku, zmrazenými bramborovými výrobky známých značek, vynikající zmrazenou zeleninou a ovocem, upravenými rybími výrobky, pizzou, kuchyňskými polotovary, zmrazeným pečivem, výrobky z drůbeže a dalšími zmrazenými potravinami. Distribuční střediska Tip Frost jsou připravená dodat co v nejkratší době objednané zboží pomocí vyspělé dopravní techniky, která zajistí prvotřídní dodržování předepsaného teplotního režimu.

V distribuci zastupujeme sdružení Tip Frost značky: Algida, Nanuk, Equus, Mc Main, Ardo, Farm Frites, Findus, Vici, Melites, Dr. Oetker, Frosta. Více informací o sdružení Tip Frost  naleznete na: www.tipfrost.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště