Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

METTLER TOLEDO se představí v únoru v Brně

 

METTLER TOLEDO nabízí mezi výrobci laboratorních a průmyslových přístrojů nejširší prodejní a servisní síť, kterou zákazníci najdou po celém světě. Vlastní prodejní a servisní organizace zastoupená ve více jak sto státech světa je zárukou toho, že zákazníkům poskytují služby zkušení specialisté, kteří prochází zaškolením ve výrobních závodech METTLER TOLEDO. Výrobní závody jsou umístěny v USA, Německu, Velké Británii, Švýcarsku a v Číně. Produkty METTLER TOLEDO a jejich služby mohou zákazníci získat ve více než stovce zemí světa.

METTLER TOLEDO nabízí široké spektrum produktů, hlavně přesné měřící přístroje pro profesionální použití.

METTLER TOLEDO v laboratoři
Přístroje METTLER TOLEDO se používají na vědecko-výzkumných pracovištích, v laboratořích pro kontrolu kvality, mimo jiné ve farmaceutickém, chemickém, potravinářském a kosmetickém průmyslu. METTLER TOLEDO je největším světovým dodavatelem ve třech skupinách přístrojů, které zároveň patří k nejpoužívanějším v laboratořích. Jedná se o váhy, pipety a pH metry. Navíc patří mezi průkopníky v oblasti automatizovaných chemických systémů.

METTLER TOLEDO v průmyslu
Kompletní průmyslová řešení METTLER TOLEDO pokrývají různé aplikace ve výrobních procesech u řady zákazníků, kteří zároveň používají i laboratorní systémy zn. METTLER TOLEDO. Rozsah aplikací sahá od příjmu surovin po různé výrobní procesy přes přímou kontrolu ve výrobě, výstupní kontrolu na konci balicí linky až po logistiku a přepravu. Stále častěji jsou naše řešení plně integrována do IT prostředí zákazníka a umožňují tak napomáhat vyšší automatizaci podnikových procesů.

METTLER TOLEDO v obchodě
V prodejnách s potravinami sahá nabídka řešení METTLER TOLEDO od příjmu surovin, předbalování polotovarů, systémů pro samoobslužný prodej až po  pokladny a kontrolní váhové terminály. Přístroje METTLER TOLEDO je možné zapojit do jedné datové sítě a data shromažďovat až na úrovni jednotlivých položek. Software pomáhá zákazníkům se skladováním zboží, stanovením prodejní ceny a rovněž poskytuje cenné informace pro merchandising produktů.

Více informací o nabídce a novinkách společnosti METTLER TOLEDO naleznete na: http://cs.mt.com/cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště