Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

CESK představí novinky od fy FRIGOMAT

 

Hlavní dodavatel strojů na výrobu točené zmrzliny pro společnost CESK, a.s. je firma FRIGOMAT. Na veletrhu budou představeny novinky z tohoto segmentu značky FRIGOMAT a to modely na točenou zmrzlinu KLASS XL a modely KISS 3 POWER VE.


Modely FRIGOMAT KLASS XL se vyznačují velmi vysokým výkonem a to až 1.300 porcí točené zmrzliny /h, dvěma chladícími okruhy, řízené mikroprocesorem. Modely FRIGOMAT KLASS XL jsou velmi robustní a spolehlivé. Více info zde

Model FRIGOMAT KISS 3 POWER VE, který je nástupcem velmi úspěšného stolního modelu KISS 3P Power. Model se vyznačuje zvýšenou produkcí a velmi příznivou cenou. Má dva chladící okruhy, řízené mikroprocesorem. Více zde.


Návštěvníci veletrhu SALIMA dále uvidí také unikátní koncept strojů GELATO FRESH, modely GX, které kombinují výrobníky zmrzliny a vitrínu pro její prodej, to vše v jediném pultu! Více zde.

Na stánku společnosti CESK bude v průběhu veletrhu probíhat interaktivní výroba zmrzliny a cukrářských produktů konceptu GPS (Gelato Professional School). Každý den bude zastoupena jedna značka surovin pro ukázku výroby a presentace strojů. Navštivte stánek společnosti CESK, a.s. č. 040 v pavilonu V a seznamte se s novinkami značky FRIGOMAT.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště