Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Boutique Gurmán expanduje! Otvírá další a další prodejny

 

Trutnov, Třebíč, Lipník nad Bečvou či Most. Tam všude už můžeme lidem nařezat. Boutique Gurmán otevírá další a další prodejny. Lidé mají prostě o kvalitní sýry a delikatesy zájem. Staňte se i vy součástí naší rodiny.

Když Martin Svačinka otevíral před šesti lety první Boutique Gurmán na frýdeckém Zámeckém náměstí, určitě netušil, jak moc bude jeho značka růst. V současné době je v 17 městech 22 prodejen. 22 míst, kde si mohou lidé koupit fantastický sýr z celé Evropy, vynikající víno a obrovskou spoustu delikates. Další prodejny jsou více-či méně před otevřením. Již brzy budeme v Kroměříži, Opavě, nově v Brně, Břeclavi, Vyškově, na Čeladné v Beskydech, v Chomutově i v Praze.

Boutique Gurmán funguje formou franchisingu. Jak ale říká Martin, franchisingu s lidskou tváří. „Nejsme společnost tvrdých byznysmenů. To, co děláme, nás baví a potřebujeme k tomu i trochu více srandy. Přesto při tak velkém počtu prodejen musí být nastavena určitá pravidla, aby to mohlo fungovat. Rozhodně naše sýraře nesvazujeme nesmyslnými požadavky a pravidly,“ upozorňuje. Pokud se tedy chcete přidat do rodiny Boutique Gurmán, můžete počítat se skvělou péčí a pomocí. „Je pro nás samozřejmostí, že nováčkům pomáháme se zařizováním prostor, návozem zboží a hlavně s vyškolením samotných sýrařů, tedy prodavačů. Vysvětlíme jim, jak o sýry pečovat a hlavně, jak je úspěšně prodávat. Staráme se o pravidelné dodávky zboží i třeba o to, aby měli všichni naši lidé například vizitky, tašky na balení chleba i sýrů, ale třeba i reklamní letáky nebo naše noviny Vemena,“ vysvětluje manažerka Boutique Gurmán Zuzana Hurníková.

A jak naši noví sýraři otevření svých obchůdků zvládali? Všichni se shodují, že to bylo hektické. Ale....„ Ale na druhou stranu jsme to zvládli v termínu, takže se to povedlo. Při slavnostním otevření byli lidé nadšení. Máme už dokonce i stálé zákazníky, kteří chodí každý den. Spokojeni jsme i s tržbou, takže vše jede podle plánu,“ je spokojená Patricie, která se svým přítelem otevřela svou prodejnu v Ostravě Hrabové ve vestibulu Tesca Extra. „Když pominu, jak to šlo hrozně rychle a vše nakonec klaplo, jsme měli neuvěřitelné štěstí na lidi. Naše prodavačky jsou úžasné a my jen s údivem pozorujeme, jak nám vše dobře klape. Lidé jsou zvědaví, chodí a my si tak jen přejeme, ať nám to vydrží,“ přeje si Patrik z Trutnova. „Nakonec jsme to zvládly. Musím ale říct, že jsme do toho vložily všechno. A výsledek? Na slavnostní otevření přišla spousta lidí, první tržby byly kouzelné, bouchly jsme šampáňo a řádně to oslavily. Takže jaké máme pocity? Jsme moc spokojené,“ usmívá se Ivana z Lipníka nad Bečvou.

Naší nové prodejně v ostravském Avion Shopping Parku se daří.

Dobré pocity netají ani Břeťa z Ostravy – Poruby: „Otevřít si vlastní obchod byl vždy mým snem. Byl jsem unaven anonymním způsobem nakupování nekvalitních potravin v hypermarketech, a když mi něco vadí, tak se snažím také něco změnit a ne jen nadávat. Boutique Gurmán v Porubě na Alšovém náměstí je přesným naplněním mé představy, jak nakupovat. Povídání si se zákazníky nejen o sýrech a delikatesách, ale o všem běžném, je pro mne návrat k tradicím první republiky. Rádi tedy uvítáme  všechny, kteří se chtějí pozastavit v dnešní uspěchané době v naší sýrárně.“

V Třebíči zvládli sýraři otevřít svůj obchůdek za dva a půl měsíce.  „Nemohli jsme sehnat lukrativní prostory, ale nakonec jsme náhodou narazili na velice malebný krámek, který přesně zapadal do koncepce speciálky na sýry. V rekordním čase, konkrétně za 12 dnů, se nám nakonec podařilo prodejnu nejen upravit, ale i kompletně zařídit. 13. srpna jsme slavnostně otvírali za pomocí kolegů z Frýdku,“ uvádí sýraři z Třebíče. A jak jsou nyní spokojeni? „Předčilo to naše očekávání. Ukázalo se, že i v Třebíči jsou gurmáni, lidé, kteří naše zboží ocení. Takže jsme opravdu spokojení,“ uzavřeli sýraři z Třebíče. Více informací naleznete na: www.vemena.cz

Boutique Gurmán v Mostu vedou dvě sympatické sýrařky Jana a Adéla.

I v olomoucké Šantovce najdete naše sýraře.

Současně také

SALIMA
jaro 2021


SALIMA TECHNOLOGY
jaro 2021


MBK
jaro 2021


VINEX
jaro 2021


EmbaxPrint
jaro 2021


FESTIVAL CHUTÍ
jaro 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště