Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTECO
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Boutique Gurmán vám nařeže sýry z celé Evropy

 

Sýry mladé i přestárlé, kravské, kozí i ovčí. Sýry z celé Evropy, převážně pak z Holandska, Itálie a Francie. K tomu spousta delikates. Boutique Gurmán, který se představí na veletrhu SALIMA 2014 toho ale nabídne daleko více.

Boutique Gurmán je síť speciálních prodejen, která prodává sýry, víno a delikatesy již od roku 2007. V současné době funguje Boutique Gurmán jako franchise, čítající momentálně 18 prodejen, další noví sýraři se neustále hlásí a postupně otevírají na celém území České republiky nové prodejny. Obchůdky Boutique Gurmán jsou zařizovány v rustikálním stylu. Lidé v nich najdou sýry uleželé i mladé, kravské i kozí. Nechybí horské, ochucené nebo plísňové. Měkké, polotvrdé i tvrdé. Znalci ocení i skvostné ovčí nebo delikatesu s lanýži. Prostě sýry, na které hned tak nezapomenete.

Boutique Gurmán není jen sýrová speciálka. Jde cestou propagace kvalitních produktů. Chce široké veřejnosti ukázat, že se na pokrm dá dát i něco jiného, než jen nekvalitní eidam či sýr, co vlastně ani sýr není. Jde cestou osvěty, proto vydává i své noviny Vemena, které vychází čtvrtletně a jsou plné tipů na sýry a delikatesy. Obsahují rozhovory, recepty i cestopisy. Boutique Gurmán také pořádá řízené degustace, jak španělských bio vín z vinařství La Bodega de Pinoso, tak hlavně francouzských vín známých herců Gerarda Deparieu a Pierra Richarda nebo moravských vín, kupříkladu z vinařství Ampelos či Naturvini. Vína se podávají samozřejmě ve spojení se sýry i dalšími delikatesami, například pochoutkami z istrijských lanýžů.

Zákazníci si mohou vybrat také z široké nabídky různých francouzských paštik či terin. Všichni bez rozdílu věku si pochutnají na vynikajících maďarských klobásách z rodinné farmy, pikantních i jemných. Prodejny mají i regály s chilli a BBQ omáčkami. Nabízí nakládanou zeleninu, olivy, různé druhy těstovin nebo třeba lupínky z celeru či řepy. Milovníci sladkého jistě ocení nabídku medových zákusků arménského výrobce Marlenka, který dodává dorty klasické, s kakaem nebo citrónové. Ochutnat mohou i medové kuličky či moučník Napoleonky. Krom dortů Boutique Gurmán dodává svým zákazníkům i kvalitní čokolády a mnohdy také belgické pralinky.

Krom potravin a vína si lidé mohou zakoupit výrobky značky Boska. Jde o různé typy sýrařských nožů, škrabky, struny na krájení sýrů, prkýnka nebo třeba sady na fondue a reclette. Boutique Gurmán připravuje pro své zákazníky i dárkové koše a obložené mísy. Vše na přání a dle představ zákazníků.

„PŘIJĎTE K NÁM, NAŘEŽEME VÁM!“

Více informací naleznete na: www.vemena.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště