Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

G+H
-> jaro 2021

Mezinárodní veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování

Stäubli

17.1.2020

Společnost Stäubli je mezinárodní technologickou firmou. Česká pobočka zastupuje dvě divize, a to robotickou a konektorovou. Historie firmy se začala psát již koncem 19. století ve Švýcarsku a stále si uchovává rodinný styl, který ji vtiskla a udržuje rodina Stäubli. Švýcarská stopa je také poznat v důrazu na kvalitu a preciznost, které jsou jim tak vlastní, a staly se rozpoznávacím znamením všech našich produktů.

Stäubli

Kamila chocolates

15.1.2020

Jsme česká firma vyrábějící čokoládové speciality. Naše výroba je zaměřena na ruční zpracování čokoládových bonbónů té nejvyšší kvality. Při výrobě dbáme na perfektní vzhled a rozmanitost nejen tvarů, druhů, ale i barev „neboť i oko se chce potěšit“. Nicméně nejvyšší důraz je kladen především na velice pestrou škálu příchutí. Tyto cíle zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří se tomuto oboru vyučily u starých českých mistrů dezertářů a neustále se v tomto odvětví vzdělávají a rozšiřují své vědomosti. Vzhledem ke skutečnosti, že nejvíce žádány jsou právě nejobtížnější a nejrozmanitější druhy, je celý systém výroby zaměřen na velice důslednou a precizní práci.

Kamila chocolates

Skaneko

15.1.2020

Skaneko zastupuje přední světové výrobní společnosti v oblasti potravinářského průmyslu v České a Slovenské republice.

Skaneko

Loma Systems

15.1.2020

Společnost Loma Systems navrhuje, vyrábí a poskytuje servis pro kontrolní a vážící zařízení používaná při zjišťování cizích předmětů a vad výrobků v potravinářském, farmaceutickém a obalovém průmyslu.

Loma Systems

Hobby Chef - Japonské nože YAXELL z damascénské oceli

15.1.2020

Jsme provozovatelem webu Hobby Chef a výhradním dovozcem japonských nožů YAXELL z damascénské oceli.

Hobby Chef - Japonské nože YAXELL z damascénské oceli

JAROSPOL Technology s.r.o. s konceptem autentického pekařství

14.1.2020

Společnost JAROSPOL Technology s.r.o., je dodavatelem komplexního řešení technologií pro malé až střední pekařské a cukrářské provozy. Od skladování surovin, mísení, dělení a tvarování těsta až po pečení a prezentaci hotových výrobků.

JAROSPOL Technology s.r.o. s konceptem autentického pekařství

BCC-CZECH

14.1.2020

Společnost BCC-CZECH je výhradním dovozcem pojízdných prodejen. Zabývá se výrobou a prodejem namíru vyráběných pojízdných prodejen a přívěsů.

BCC-CZECH

Techfood

14.1.2020

Naše práce zanechala stopu ve více než 60 provozech po celém světě. Nabyté zkušenosti dále aplikujeme při výstavbě kompletních výrobních provozů, které tím získávají značnou konkurenční výhodu.

Techfood

Současně také

SALIMA
27. - 30.4. 2021


SALIMA TECHNOLOGY
27. - 30.4. 2021


MBK
27. - 30.4. 2021


VINEX
27. - 30.4. 2021


EmbaxPrint
27. - 30.4. 2021


FESTIVAL CHUTÍ
29.4. - 1.5. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště