Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Bartoš Ondřej

Ondřej Bartoš - Představitel mladé generace soukromých investorů, partner a spoluzakladatel Credo Ventures, předseda poroty Podnikatel roku, jeden z investorů projektu Den D.

Bartoš Ondřej

Břečková Pavla Ing., Ph.D.

Pavla Břečková vystudovala ekonomii na VUT v Brně a na doktorátu pracovala na prestižních zahraničních univerzitách ve Velké Británii a Dánsku. Dlouhodobě manažersky působí v oblasti autoprůmyslu, přesného strojírenství a nanotechnologií.

Břečková Pavla Ing., Ph.D.

Danda Bedřich

Pan Bedřich Danda se od roku 1990 aktivně zapojuje do společensko politického dění, je vedoucím představitelem řady občanských sdružení, jmenovitě předsedou Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR, Klubu historických vozidel Praha, Společenství autodopravců Čech a Moravy.

Danda Bedřich

Flohr Eckhard

Prof. Dr. Eckhard Flohr je seniorpartnerem advokátské společnosti PF&P Rechtsa-nwälte, která od 1. října 2010 působí v městech Düsseldorf, Erfurt, Stuttgart, Ulm, Brusel a Kitzbühel/Gasteig. Společnost PF&P Rechtsanwälte byla založena jako tzv. boutique, tzn. pracuje výhradně v oblasti kartelového a odbytového práva, a tam zejména v oblasti národního i mezinárodního franchisového práva a smluv „M&A contracts“.

Flohr Eckhard

Halfar Marek

je zakladatel první franchisingové sítě v ČR zaměřené na rozvoj a podporu čtení pro děti, jejíž produkty získaly ocenění Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. V současné době je již sedmým rokem master-franchisantem pro Českou republiku mezinárodní franchisingové sítě Helen Doron, která se také zabývá výukou a rozvojem dětské osobnosti.

Halfar Marek

Havlíček Karel Ing., Ph.D., MBA

Karel Havlíček vystudoval stavební fakultu ČVUT, VŠE v Praze a PIBS při Manchester Metropolitan University. Dlouhodobě stojí v čele SINDAT, mateřské společnosti investiční skupiny, podnikající v oblastech středního průmyslu, nanotechnologií a biomedicíny.

Havlíček Karel Ing., Ph.D., MBA

Churý Richard Ing.

Ing. Richard Churý je od roku 2008 prezidentem Slovenské franchisingové asociace. Zároveň již od roku 2006 působí jako regionální ředitel sítě realitních kanceláří RE/MAX Slovakia.

Churý Richard Ing.

Kazda Antonín Mgr.

advokát – právní aspekty franchisového podnikání. Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze a Harvardovy univerzity v Cambridge v USA, advokátem reg. v České advokátní komoře od roku 2002. Specilizuje se vedle franchisingu obecně na obchodní a pracovní právo, zejména autorská a průmyslová práva v oblasti licencí i registrací, resp. sporů.

Kazda Antonín Mgr.

Kirst Rudolf G.

Pan Rolf G. Kirst má více než 25-leté praktické zkušenosti s franchisingem jako franchisový poradce mnoha německých a mezinárodně působících franchisových systémů a jako franchisový zprostředkovatel.

Kirst Rudolf G.

Lamich Ivo

Ve společnosti McDonald´s pracuje od roku 1992, za tuto dobu prošel všemi provozními pozicemi, spolupracoval a podílel se na rozvoji franchisingu v České republice a na Slovensku.

Lamich Ivo

Lošťák Jiří

Jiří Lošťák vystudoval Přírodovědeckou fakultu UP Olomouc. Franchisingu se věnuje od roku 1998. V roce 2004 založil poradenskou kancelář v Olomouci. Je členem Správní rady České asociace franchisingu.

Lošťák Jiří

Martius Waltraud

Paní Waltraud Martius studovala podnikovou ekonomiku na Univerzitě v Innsbrucku a od r. 1989 je se svou společností "SYNCON International Franchise Consultants" aktivní jako samostatná poradkyně franchisingu.

Martius Waltraud

Mikulica Petr Ing.

Ing. Petr Mikulica vystudoval Vysoké učení technické, fakultu podnikatelskou, obor daňové poradenství. Daňový poradcem registrovaným v Komoře daňových poradců České republiky je od roku 1995. Od roku 2006 je registrován v European Registr of Tax Advisers.

Mikulica Petr Ing.

Nass Dieter C.

Pan Dieter Nass se narodil v roce 1960. Pracoval jako jednatel v několika významných německých a rakouských mezinárodně působících společnostech jako např. Ingram/Macroton AG, ERDE Medizin GmbH, AVATARA München GmbH, cash and more UG a v poslední době jako CEO ve společnosti BC Business Commnunity International UG.

Nass Dieter C.

Sýkora Petr Ing.

Petr Sýkora vystudoval v roce 1986 VŠ ekonomickou v Praze a disponuje 25 lety praxe v oblasti maloobchodu, velkoobchodu a logistiky v oblasti střední a východní Evropy.

Sýkora Petr Ing.

Štanglová Barbora Ing.

šéfredaktorka časopisu Vlastní firma - FRANCHISING

Štensová Antonia, Doc. Ing. Phd.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Tulpa Aleš Ing.

Mezinárodní franchisový poradce, AVEX systems s.r.o., člen ČAF, Franchise Pool International a SYNCON – International Franchise Consultants, ex-prezident ČAF a bývalý GŘ OBI, Quelle, aj. mezinárodních společností. Autor mnoha publikací o franchisingu a vlastního franchisového konceptu.

Tulpa Aleš Ing.

Záhorská Alena Ing.

ředitelka společnosti Yves Rocher ČR

Zelík Petr

Jednatel a jediný majitel firmy Oxalis, která se zabývá obchodem s čajem a kávou, má vlastní prodejny i velkoobchod. Zelík pochází z Lipníku nad Bečvou, žije u Zlína, centrum firmy Oxalis vybudoval ve Slušovicích.

Zelík Petr

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště