Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Závěrečný meeting „Franchise Pool International“ v Barceloně dne 10.11.2012 vyhodnotil master konferenci v Praze jako nejlepší v rámci tzv. Road Show Europe 2012!

 

Master Franchise Konference 2012, která byla pořádána dne 06.11.2012 v Praze v kooperaci společností AVEX systems, WSI  a Bright Element  zaznamenala velký úspěch!  Byla jedinečnou podnikatelskou příležitostí pro manažery firem, malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o franchisové podnikání a součástí tzv. Road Show Europe 2012, kterou uspořádala mezinárodní organizace Franchise Pool International ve čtyřech dnech ve čtyřech evropských metropolích.

V Praze, Düsseldorfu, Londýně a Barceloně se představily frachisové systémy, které mají zájem o expanzi v České a Slovenské republice, Německu, Velké Británii a Španělsku a které zde hledají své nové partnery. Konference v Praze vyvolala velký zájem a musela být vzhledem k velkému počtu registrovaných zájemců o franchising a nákup franchisových licencí přesunuta na poslední chvíli do větších prostor. Celkem si mohlo 52 účastníků konference vyslechnout informace o 18 franchisových konceptech z 5 zemí světa,  které se brzy objeví na českém a slovenském trhu. Řada konceptů byla představena osobně zástupci franchisových systémů ze zahraničí, se kterými mohli budoucí master-franchisanti nebo franchisoví partneři následně diskutovat o podmínkách  možné budoucí spolupráce.

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště