Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
8.-9.3. 2013

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Zajímavosti z příprav doprovodného programu

 

Kromě zajímavých franchisových systémů, které zde budou vystavovat a nabízet své koncepty nebo služby, je připraven i bohatý doprovodný program, který by měl oslovit všechny zájemce o franchisové podnikání na českém a slovenském trhu.Doprovodný program nabídne prezentace několika desítek úspěšných franchisových konceptů z české republiky a ze zahraničí, které hledají na českém a slovenském trhu své nové franchisové nebo master-franchisové partnery. „Kromě toho nabídne tento program vystoupení kvalitních, známých a renomovaných odborníků pro všechny návštěvníky veletrhu s cílem seznámit je se všemi aspekty této formy podnikání v tzv. franchisové akademii “, jak dodává Ing. Aleš Tulpa, ze společnosti AVEX systems, který je odborným poradcem veletrhu FMP.  V časti doprovodného programu označené jako „Rady pro Vaše podnikání“  budou franchisoví poradci z České republiky i ze zahraničí, jakož i renomovaní advokáti a poradci pro další důležité oblasti malého a středního podnikání – jako například financování, daně, HR a personální poradenství, reality, marketing, IT, pojištění aj.- zodpovídat zájemcům o franchising jejich otázky po celou dobu konání veletrhu zcela ZDARMA.

Na co se již dnes návštěvníci veletrhu mohou těšit a kdo z odborníků přislíbil účást v doprovodném programu FMP 2013, nám sdělil opět odborný poradce FMP Ing. Aleš Tulpa: „ Ze známých zahraničních expertů zejména na téma expanze franchisových systémů bych uvedl pana R.G. Kirsta, jednatele organizace Franchise Pool International – zkráceně FPI, Německo a dřívějšího dlouholetého franchisora celosvětově působícího franchisového systému, odborníka na internacionalizaci franchisových konceptů a vyhledávání master-franhcisantů, dále paní Waltraud Martius ze společnosti SYNCON – International Franchise Consultants, Rakousko, autorka mimořádně úspěšné knihy Faiplay Franchising, která vyšla v mnoha zemích a expert na vývoj nových nebo optimalizaci stávajících franchisových systémů, která má za sebou stovky projektů v různých zemích Evropy. Na právní, licenční a daňovou problematiku a to  nejen v oblasti franchisového podnikání se zaměří pan Profesor. Dr. Eckhard Flohr, z mezinárodní kanceláře PF&P Rechtsanwälte, Německo – Rakousko, který  přednáší na předních univerzitách v Evropě, je autorem mnoha knih v oblasti práva ve franchisingu, odborných článků a pojednání na téma franchising, pan Dieter C. Nass, CEO, BC Business Community International UG, Rakousko, jehož vystoupení v DP FMP 2013 uvítají především zástupci franchisových systémů, které seznámí s novinkami a možnou podporou franchisorů ze strany BC a se zkušenostmi z této oblasti z Německa a Rakouska. Služby a know-how, které Business Community úspěšně nabízí franchisovým systémům jim mohou ušetřit značné finanční prostředky a přinést řadu výhod. No a v neposlední řadě bych jako příklad VIP referentů v DP jmenoval i paní Carinu Felzmann, jednatelku ze společnosti Cox Orange Marketing & PR GmbH, Rakousko, která se ve svých vystoupeních zaměří na  vývoj a realizaci komunikačních a marketingových konceptů, PR-strategie, mediální práci a výzkum trhu z pohledu a potřeb franchisových systémů. Její komunikační agentura působí na rakouském trhu mnoho let a rovněž úspěšně organizuje v Rakousku obdobný franchisový veletrh pod názvem „Franchise Messe“, který se bude konat ve Vídni ve dnech 30.11.-01.12.2012.

„Doporučuji sledovat pravidelně webové stránky veletrhu FMP 2013 – Doprovodný program, kde budeme postupně uvádět další, aktuální nabídku špičkových referentů z ČR a ze zahraničí, kteří v Brně v době konání tohoto franhisového veletrhu vystoupí“ , dodává na závěr Ing. Aleš Tulpa, AVEX systems, který tento doprovodný program jako odborný poradce BVV navrhuje.

Možnost, vystoupit v doprovodném programu se nabízí i dalším odborníkům z oblasti práva, daní, IT, marketingu, realitních a finančních poradců, apod. V případě zájmu a nebo chcete-li získat více informací pro Vaše vystoupení, kontaktujte: ales.tulpa@avexsystems.eu

FMP 2013

FMP

PRO VYSTAVOVATELE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie FMP

VIDEO - FMP

Partneři veletrhu

Mediální partneři

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště